ye-logo.v1.2

Чим варто запастися на зиму?

Економіка 1206

Окрім подорожчання одягу та взуття, найближчим часом нас неприємно може здивувати ще й подорожчання деяких видів продуктів.

 Ціни зі знаком «+» очікуються на м’ясо, алкоголь, рис та борошно.  
М’ясо. «Наразі існує світова тенденція подорожчання м’яса, –стверджує президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко. – Перед Різдвом воно може подорожчати більше, ніж на 10 відсотків». А це означає, що кілограм м’яса «поважчає» на 5-6 гривень. У Міністерстві аграрної політики різких перепадів не чекають, проте визнають, що виробництво свинини і яловичини в Україні поки що недостатнє.
Алкоголь. Міністерство економіки планує підвищити мінімальні дозволені ціни на алкоголь. Також чиновники хочуть вперше встановити мінімальну дозволену ціну на шампанське та ігристі вина на рівні 24 гривень за пляшку. Оскільки у вересні вже підвищилися акцизи, то до Нового року алкоголь може подорожчати, в середньому, на 5 гривень за пляшку.  
Рис і борошно. Услід за гречкою пішли вгору ціни і на інші крупи. Оскільки рис у нас є традиційним гарніром-замінником гречки, то попит підвищився і на нього. Крім того, ціна на зернові в усьому світі зростає – позначається неврожай. Це значить, що попереду на нас чекає подорожчання борошна, макаронів, рису, пшона – до 10 відсотків.
Як стверджують експерти ринку цін, стабільні ціни до кінця року очікуються на побутову хімію, техніку, цукор та автомобілі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую