ye-logo.v1.2
18 Листопада, 2019

Інфляція на Хмельниччині дорівнювала нулю

Тарас Фрай Економіка 1838

А ціни на продукти харчування та безалкогольні напої в січні знизились на 0,1%.

За повідомленням Головного управління статистики в Хмельницькій області, дешевшими на 0,3–1,1% стали свинина, олія соняшникова, яловичина, продукти переробки зернових, сири; на 2,2–6,3% – цукор, тваринні жири та яйця. Водночас зросли ціни на макаронні вироби, кондитерські вироби з борошна та цукру, маргарин, кисломолочну продукцію, безалкогольні напої, м'ясо птиці – на 0,2–1,2%. Більш відчутно подорожчали фрукти та овочі – відповідно на 2,6% та 3,7%. Серед овочевої продукції стрімке зростання цін (на 8,2–14,4%) спостерігалось переважно на її сезонні види: помідори, огірки, перець солодкий; морква, бобові, цибуля ріпчаста, навпаки, стали дешевшими (на 0,8–3,6%).
Приріст цін на алкогольні напої та тютюнові вироби дорівнював 1,1%, у т.ч. на алкогольні напої – 0,2%, тютюнові вироби – 2,1%.
Суттєвим було підвищення цін на скраплений газ та тарифів на послуги пошти (відповідно на 11,4% та 11,1%).
Не змінились ціни на предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла, послуги закладів освіти, ресторанів та готелів.
Зниження цін на 0,2% відмічено у сфері охорони здоров’я та транспорту, що зумовлено здешевленням відповідно фармацевтичної продукції (на 0,5%) та експлуатації транспортних засобів, палива та мастил, автомобілів (на 0,3–0,6%).
У сфері відпочинку і культури зменшення цін на 0,6% відбулось насамперед за рахунок зниження вартості туристичних послуг на 2,8%.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую