ye-logo.v1.2
13 Серпня, 2020

Уряд виділив Хмельницькому майже 8 мільйонів гривень

Економіка 2304
Фото: tsn.ua

Ці кошти будуть спрямовані на завершення будівництва житлових будинків, в рамках бюджетної програми.

Загалом, Кабінет міністрів направив 29,68 млн гривень із державного бюджету на завершення будівництва житлових будинків у Ковелі, Луганську та Хмельницькому.
Відповідний порядок використання держкоштів затверджений згідно з урядовою постановою № 639 від 18 липня, повідомляє «Економічна правда» із посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна».
Згідно з документом, 14,72 млн гривень будуть спрямовані в рамках бюджетної програми на завершення будівництва житлового будинку на вул. Генерала Лашина, 186, у Луганську.
На завершення будівництва житлових будинків на вул. Гастелло, 15, у Хмельницькому уряд виділив 7,6 млн гривень, житлового будинку на вул. Ватутіна, 706, у Ковелі - 7,36 млн гривень.
Після введення в експлуатацію цих житлових будинків квартири будуть передані громадянам згідно з укладеними угодами із забудовниками, а також згідно з кредитними угодами із Держфондом сприяння молодіжному житловому будівництву та його регіональними відділеннями.
Окрім використання коштів держбюджету, згідно з документом, допускається співфінансування завершення будівництва житлових об'єктів місцевими бюджетами.
Головним розпорядником держкоштів і виконавцем бюджетної програми із завершення зведення цих житлових об'єктів визначене Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.
Щомісячний звіт про використання держкоштів визначені міністерством розпорядники нижчого рівня подають до 2 числа, наступного за звітним місяця Мінрегіонбуду, який, у свою чергу, інформує Міністерство фінансів до 5 числа наступного періоду.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую