ye-logo.v1.2
13 Серпня, 2020

Податківці нагадують про можливості

Економіка 1766
Фото: http://km.sts.gov.ua

Бізнес-спільнота краю має можливість зареєструватися платником єдиного податку 5 або 6 групи

Про таку можливість нагадують в управлінні оподаткування фізичних осіб Державної податкової служби у Хмельницькій області.

З12 серпня 2012 року введені дві додаткові групи платників єдиного податку для фізичних – 5-та та юридичних осіб – 6-та.

Граничний розмір доходу для цих груп встановлено на рівні 20 мільйонів гривень. Максимальне число найманих працівників для 5-ї групи – 20, для 6-ї – 50. Ставка податку при сплаті ПДВ – 7 відсотків, при включені ПДВ до складу єдиного податку –10 відсотків для обох груп.

Для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання повинен подати до органу державної податкової служби заяву (пп.298.1.1 п.298.1 ст.298 ПКУ).

Податківці звертають увагу на те, що у разі перевищення гранично допустимого розміру доходу платники єдиного податку 3-ї і 4-ї груп можуть подати заяву про перехід в групи 5-ту і 6-ту не пізніше 20 числа місяця, наступного за календарним кварталом, в якому відбулося перевищення. Наразі завдяки лібералізації умов ведення бізнесу на спрощеній системі оподаткування на Хмельниччині розширюється коло платників єдиного податку та збільшуються надходження до бюджету. Так, з початку року підприємці-«єдиноподатники» спрямували до бюджету понад 70 мільйонів гривень, тобто удвічі більше ніж за такий же період минулого року.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую