ye-logo.v1.2

У Кам’янці відроджують столітній парк культури та відпочинку

Історія 1807
«Клітка» має ожити до першого вересня, обіцяють будівельники. . Фото: Фото автора.

Без жодної копійки з бюджету

Зелене намисто старовинного Кам’янця не помічає хіба що геть байдужа до краси людина. В останнє десятиліття  найбільший дендропарк на  кручах річки Смотрич прийшов у занепад. Грошей у міської влади бракувало. Але, швидше за все, бракувало звичайної розпорядливості. Бо на озеленення та впорядкування парків та скверів немає коштів і нині. Зате у кам’янчан з’явився власний стиль вирішення таких потужних проблем.
Цьогоріч  усім миром Кам’янець відновив міський стадіон до 9 травня. Толока була дуже швидкісною, бо до дати залишалося якихось два тижні. Міський голова Анатолій Нестерук зібрав усіх будівельників міста і попросив допомоги. Ніхто не відмовив. Таким же способом вирішили привести до пуття й  міський парк. Він має стати ще одним місцем для комфортного відпочинку. У першу чергу, тут заграють барвами веселки фонтани.  Далі облаштують дитячі атракціони. У планах – відродження  розважальних програм для людей різного віку на танцювальному майданчику, встановлення нових лавочок та освітлення, ремонт огорожі. Ще донедавна парком було лячно ходити надвечір. Тепер тут  встановлять  дві камери  відеоспостереження, а також запровадять посилене патрулювання території працівниками міліції. І найкращою новиною залишається те, що парк залишиться у власності громади. Про це  наголосив нещодавно на брифінгу для преси заступник міського голови Олег Марунчак. Влада нічого не роздає, навпаки, вона намагається повернути громаді всі її надбання.
З ініціативи міського голови Анатолія Нестерука вирішено долучити до відновлення інфраструктури парку  провідні будівельні компанії міста. Ніхто це не розцінив як тиск, використання владного крісла. Бо всі розуміють: у місті майже ніде відпочити, а деяка молодь шукає застосування своїй енергії, ламаючи лавки та ліхтарі. Усі будівельники зголосилися допомогти, отже, незважаючи на кризу,  кам’янецький патріотизм перемагає,  люди справою доводять, що вони по-справжньому люблять своє місто. Уже зараз на об’єктах парку працюють такі будівельні компанії: «Нова Будова», «Віват», «Рокор ЛТД», «Гермес С», «Розбуд», «Марс Плюс», «Лідер», «Укрком». До розчистки парку  долучаться студенти міста. Ця спонсорська допомога громаді  йде справді від щирого серця, адже жодної комерційної мети будівельні компанії не переслідують, усілякі балачки про продаж парку є надуманими.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую