ye-logo.v1.2
29 Березня, 2020

До костелу в Кам’янці-Подільському передали відреставрований старовинний образ

Історія 1925
Викладач Тимур Такіров передав відреставрований студентами образ настоятелю кафедрального костелу ксьондзу Роману
Викладач Тимур Такіров передав відреставрований студентами образ настоятелю кафедрального костелу ксьондзу Роману. Фото: Реставрація КПНУ

Ще 11 картин поповнили фондосховище Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника.

Відреставрований студентами університету Кам’янець-Подільського Національного університету імені Івана Огієнка старовинний образ святого Стефана передали до кафедрального костелу святих Петра і Павла. Саме сьогодні, 26 грудня, у День святого Стефана, відновлений образ знову займе своє місце у сакральному просторі храму.

Окрім того, до фондосховищ Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника повернулися 11 відреставрованих робіт. Як зазначається на сторінці заповідника у фейсбуці, саме в стінах Галереї мистецтв щороку проходить прилюдний захист магістерських робіт студентів-реставраторів кафедри Образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва і реставрації творів мистецтва Кам’янець-Подільського Національного університету імені Івана Огієнка . Цьогоріч під час захисту студенти представили відреставровані картини, декоративне поліхромне різьблення та копії живописних творів.

До фондосховища Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника повернулися 11 відреставрованих робіт.

У музеї додають, що за 10 років, відколи в університеті було запроваджено спеціальність «Реставрація творів мистецтва», до фондосховища музею повернулося близько двох сотень відреставрованих старовинних полотен.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую