ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Художник Володимир Мирончук: вдень на роботі, а вночі малюю картини

Культура 3844
Володимир Мирончук малює живописні пейзажі та квіткові натюрморти
Володимир Мирончук малює живописні пейзажі та квіткові натюрморти. Фото: автора

У хмельницькій галерії «На Проскурівській» відкрилася персональна виставка шепетівського художника «За покликом душі».

Володимир Мирончук став художником у 54 роки. Не маючи спеціальної художньої освіти, він почав малювати за підтримки своїх рідних та друзів-художників. Тепер після трьох років живописної діяльності, у його творчому доробку вже нараховується близько трьохсот картин. В основному колекція автора складається з пейзажів і квіткових натюрмортів. Всього до Хмельницького митець привіз 21 живописний твір.

«Малював у школі трохи. Але потім було не до цього. З’явилося дві доньки, їх треба було виховувати піднімати на ноги. Тому художню діяльність довелося відкласти та працювати, заробляти гроші, щоб утримувати сім’ю, - розповідає шепетівчанин.- А вже дорослими діти побачили одну мою роботу та самі мене закликали малювати. Подарували фарби, мольберт. Так почалася моя стежка художника у 54 роки».

Незабаром художник планує спробувати себе у портретних жанрах живопису

Митець розповідає: малює зазвичай вночі, вдень немає на це часу. Надихає автора сама природа, за якою він постійно спостерігає, та допомагає у створенні картин фантазія.

«Приємно фантазувати, змішувати фарби, підбирати потрібні відтінки. Малювання приносить мені задоволення, водночас я постійно намагаюся розвиватися, - говорить Володимир. – Інколи картину можу намалювати за одну чи дві ночі, а деколи на роботу йдуть тижні».

Раніше картини Володимира Мирончука вже виставлялися у Шепетівці та Нетішині. За словами художника, незабаром його роботі будуть представлені у столиці.

У Хмельницькому на виставку "За покликом душі" можна подивитися у галереї "На Проскурівській" (вул Проскурівська, 47) з 9.00 до 18.00, крім суботи та неділі.

Надихає творити пана Володимира насамперед природа

Кожна картина в доробку автора є неповторною
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую