Гаряча тема:
- Війна
Десять років по тому. У театрі Старицького показали ювілейну виставу “Украдене щастя”
Головні ролі виконали ті ж актори, що брали участь у прем'єрному показі.
Як і на прем'єрі десять років тому, на сотому показі вистави “Украдене щастя” глядачів було чимало. І знову драма із сільського життя викликала у театралів бурхливу реакцію. І не дивно, адже підіймає вона вічні теми: як повернути втрачене щастя, як зробити непростий вибір між коханням та мораллю, як бути мужнім у слабкості, як ставитися до людського осуду та багато іншого.
Події на сцені розгорталися динамічно, а головні герої, із своїми переживаннями, страхами та стражданнями, тримали глядачів у напрузі до останньої хвилини. І тільки колоритні сільські жінки-пліткарки та орендар Шльома час від часу розряджали обстановку. А ще були народні танці, жива музика у виконанні оркестру, колядки та навіть церковний спів.
Перша сцена вистави.
Орендар Шльома створює святковий настрій.
“Цьогоріч відзначаємо два ювілеї Франка — 160 років від дня народження і сто років від дня смерті видатного письменника. І саме цим датам ми присвячуємо виставу “Украдене щастя”, - розповідає завідувач літературно-драматичної частини театру Марина Бортник-Гулевата. - Прем'єра відбулася у 2006 році. За ці десять років багато подій трапилося в країні, багато нового з'явилося на нашій сцені. Але єдине залишається незмінним — завжди збирається повна зала шанувальників цієї драми”.
Сусідки Настя (Поліна Попач) та Анна (Раїса Бортнічук).
Як і десять років тому, головні ролі у ювілейній виставі грали ті ж актори. Роль Анни, жінки яка розривалася між почуттям обов'язку і коханням, виконала Раїса Бортнічук, її коханого — жандарма Михайла Гурмана — заслужений артист України Ігор Сторожук. А чоловіка Анни — доброго і тихого Миколу Задорожного — зіграв заслужений артист України Степан Бортнічук. До речі, Степан Карпович взяв участь у всіх ста постановках.
Анна зустріла коханого, якого вважала мертвим.
Підписатися на канал "Є" в Youtube
П'єса “Украдене щастя” вважається однією з найкращих у драматичній спадщині Франка. У ній драматург не лише розкриває складні та цікаві характери, а й майстерно зображає історичне тло — важкі умови життя західноукраїнських селян під владою Австро-Угорщини. На думку Степана Бортнічука, ця п'єса, завдяки піднятим у ній темам, ще довго залишатиметься актуальною.
Микола (Степан Бортнічук) та Михайло (Ігор Сторожук).
Миколу забирають до криміналу (в'язниці).
Драматична розв'язка п'єси.
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: