ye-logo.v1.2
10 Липня, 2020

Еротична бачата, чуттєва кізомба: хмельничани влаштували танці посеред Проскурівської

Культура 4580
Хмельничан протягом місяця щонеділі навчатимуть танців біля кінотеатру Шевченка
Хмельничан протягом місяця щонеділі навчатимуть танців біля кінотеатру Шевченка. Фото: автора

У Хмельницькому стратував фестиваль-конкурс з соціальних та вуличних танців.

Щонеділі протягом липня на майданчику перед кінотеатром Шевченка запалюватимуть молоді хореографи танцювальних клубів та колективів міста, навчаючи хмельничан танцювати різні види соціального та вуличного танцю.

Вчора, 1 липня, відбулося відкриття фестивалю «Нестримний потік». Як зазначив один з його організаторів Сергій Щербанюк, конкурс має на меті розкрити талант кожного з тренерів і залучити хмельничан до активного способу відпочинку.

«Багато хореографів, які є дійсно обдарованими, не мають відповідної освіти. Це їм заважає підійматися професійною драбиною. Але при цьому вони талановиті та запалюють своєю енергією інших. Серед таких викладачів ми будемо проводити перший міський конкурс, - говорить він. - Тренери будуть демонструвати свої підходи до навчання. Їхнє основне завдання – запалити людей, які вперше танцюють, навчити їх «азів».

Не багато хмельничан вирішили взяти участь у майстер-класах під час першого "заняття"

Під час першого танцювального опен-ейру провели два майстер-класи: з парної «Бачати» від хореографів Артема Боднарука (Bachateamo Club) і Асі Воронової («El Descansо») та індивідуальної «Кізомби Леді Стайл» від Асі Воронової. Не обійшлося без показових виступів від танцювальних тренерів.

Демонстраційний виступ від хореографів

По завершенню всього циклу будуть створені ролики з кожним майстер-класом, які будуть розміщені на сторінці Управління культури і туризму. Переможців фестивалю-конкурсу визначать хмельничани за найбільшою кількістю вподобань після перегляду цих відео. Голосування триватиме протягом серпня, а першого вересня оголосять кращих. Що саме отримає переможець – організатори поки не розповідають.

Жіночної "кізомби" вирішили навчитися навіть кілька хлопців

«У серпні для людей, які пройдуть майстер-класи вуличних і соціальних танців, ми запланували провести вечірку. Вона відбудеться у «Мистецькому дворику». Це буде гарна можливість отримати яскраві враження та приємно провести час», - розповів Сергій Щербанюк.

Отож, усіх охочих навчитися вуличних танців запрошують у неділю на черговий майстер-клас, початок о 19 годині.

 

Поки одні хмельничани з легкістю повторювали рухи за тренерами...

.. інші спостерігали за дійством

Попереду ще чотири неділі з танцювальними майстер-класами

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую