ye-logo.v1.2
21 Листопада, 2019

Виставку Самчиківського розпису покажуть у Хмельницькому

Наталя ГАРМАТЮК Культура 1334
Виставку робіт Самчиківського розпису привезуть до Хмельницького
Виставку робіт Самчиківського розпису привезуть до Хмельницького. Фото: з архіву

Відвідувачі матимуть нагоду поспілкуватись із майстрами.

Хмельничан та гостей міста запрошують на виставку Самчиківського розпису. Як повідомляють у міськраді, відбудеться вона 6 лютого у музеї історії міста. Присутні не лише матимуть змогу побачити твори мистецтва, але й поспілкуватися з майстрами Олександром Пажимським, Віктором Раковським, Сергієм Касьяновим, Михайлом Юзвуком, Ольгою Полупан.

«Самчиківський народний художній розпис вже став візитівкою нашого краю і відомий далеко за межами України. Мистецтвознавці захоплено називають його дивом Хмельниччини, перлиною Хмельниччини. Ще у шістдесятих роках минулого століття закоханий у народну творчість молодий художник, а нині заслужений майстер народної творчості України Олександр Пажимський з побратимами досліджував орнаменти розписів хат та господарських будівель Старокостянтинівщини, які здавна побутували в цьому краї», - йдеться у повідомленні.

Нині успішно діє Самчиківська дитяча художня школа традиційного народного декоративно-прикладного мистецтва, створено навчальний посібник, майстри дають майстер-класи, навчаючи цікавих до Самчиківки по всій Україні.

Відкриття виставки «Самчиківський розпис – диво Хмельниччини» відбудеться 6 лютого о 14.00 годині в приміщенні музею історії міста (вулиця Проскурівська, 30). 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую