ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому ляльковий театр готує вистави для дітей, які постраждали від війни

Культура 1143
Вистави починатимуться о 10-й, 12-й та 14 годинах
Вистави починатимуться о 10-й, 12-й та 14 годинах. Фото: ілюстративне з фейсбуку лялькового театру

Наразі в області розмістили близько 12 тисяч українців, які були змушені залишати рідні домівки.

Сьогодні, 2 березня, начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій розповів, що Хмельниччина продовжує приймати переселенців. Найперше їм дають прилисток. А для їх дітей ляльковий театр готує вистави.

За його словами, Хмельницький академічний обласний театр ляльок з наступного вівторка розпочинає вистави для дітей переселених осіб. Вони зможуть їх відвідувати щоденно, крім понеділка. Вистави починатимуться о 10-й, 12-й та 14 годинах.

«Загалом на Хмельниччині побувало орієнтовно 90 тисяч переселенців. З них близько 12 тисячі людей залишилися в області. Ми їм допомагаємо: забезпечуємо житлом і харчуванням», — наголосив Сергій Гамалій.

Нагадаємо, з 1 березня в області діє заборона на поселення чоловіків віком від 18 до 60 років у всіх закладах, що надають послуги з розміщення, довше як на 48 годин без реєстрації свого місця проживання. Крім того, на території Хмельницької громади таким чоловікам заборонено перебувати понад 48 годин без реєстрації.

Читайте також: У хмельницьких школах відтермінували прийом заяв до першого класу

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую