ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Ми – за мир», -

Євромайдан 3971

скандували півсотні учнів-делегатів НВК №10, які пройшли ходою від свого навчального закладу до хмельницького Майдану

Дорогою до головної площі міста вони роздавали перехожим саморобних голубів миру та вигукували: «Щасливе дитинство – у мирній країні». Як розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи НВК №10 Інна Мігунова, їхні учні вирішили не стояти осторонь останніх подій у країні, а висловити свою позицію. «Діти звернулись до нас із ініціативою, а ми, дорослі, їх підтримали, – каже Інна Анатоліївна. – У цій акції була задіяна уся школа: кожен зробив по голубу миру. Загалом, майже тисячу двісті птахів: стільки ж, скільки у нас учнів. До того ж діти малювали плакати. Але, щоб не зривати навчальний процес, на Майдан прийшли по кілька делегатів з різних класів».
Своїх голубів миру школярі виклали біля постаменту «Віри, Надії та Любові», поруч із лампадками та квітами «Небесній сотні», а плакати «Ми – за мир» – прикріпили на залишках барикад біля входу до обласної державної адміністрації. «Ми – проти війни, – каже учениця 11-Б класу НВК №10 Олеся Кіча. – Ми – за цілісність України. За те, щоб Крим залишався її невід’ємною частиною. Щоб ми вступали у вузи у мирній країні, а ввечері чекали тата з роботи, а не з війни».
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую