ye-logo.v1.2

Помер перший губернатор Хмельниччини

1116

Цього вівторка після тривалої хвороби обірвалося життя Євгена Гусельнікова.

Кажуть, що причиною смерті останнього голови Хмельницького облвиконкому, а згодом першого голови обласної державної адміністрації. стало онкозахворювання.     
В останню путь першого губернатора Хмельницької області проводжали вже наступного дня – четвертого серпня в обласній філармонії при величезному скупченні народу.  
Євген Якович володів неабиякими організаторськими здібностями -  керівником області він був вісім років. Це один з небагатьох голів адміністрацій, котрий очолював область при двох президентах, зазнавши низку серйозних змін в житті країни. Під час його перебування біля влади конфліктів між гілками виконавчої і законодавчої влади не було, а область займала одне з передових місць з економічного розвитку. Недарма перший губернатор є автором  восьми наукових робіт, присвячених реформуванню сектора економіки, регулюванню ринкових механізмів. І, навіть у 2001 році, міг змінити Радомира Сіліна на посту ректора Хмельницького національного університету.
 Народився Євген Якович 1940 року в селі Степанівка Іркутської області. Трудову діяльність розпочав токарем МТС. Закінчив Тюменський полі-технічний інститут. після якого був направлений на роботу у Кам’янець-Подільський на приладобудівний завод.  
Після закінчення у 1980 році Академії суспільних наук у Москві працював заступником, першим заступником голови Хмельницького облвиконкому. В квітні 1990 року обраний головою облвиконкому, а з лютого 1991 року – одночасно головою обласної ради народних депутатів і виконкому.
З 1994 по 1998 рік працював головою обласної ради та головою обласної державної адміністрації.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую