ye-logo.v1.2
19 Лютого, 2019

На Хмельниччині у грудні пройдуть вибори ще у 6 громадах

Наталя ГАРМАТЮК 1161
На грудень призначили ще одні вибори ОТГ
На грудень призначили ще одні вибори ОТГ. Фото: volyninfo.com

Центрана виборча комісія призначила вибори загалом у 49 ОТГ по всій Україні

Наприкінці року, 24 грудня в Україні відбудуться перші місцеві вибори ще у 49 ОТГ. Як повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко на своїй сторінці у Фейсбуці, у Хмельницькій області призначено перші вибори у шести громадах.

"Зокрема, у Вінницькій області такі вибори відбудуться в 1 ОТГ, у Волинській області – в 1 ОТГ, у Дніпропетровській – в 3, у Запорізькій– в 2, в Івано-Франківській – в 3, у Київській – в 2, у Львівській – в 2, у Миколаївській – в 6, в Одеській – в 2, у Полтавській – в 7, у Рівненській – в 1, у Сумській – в 1, у Херсонській – в 2, у Хмельницькій – в 6, у Черкаській – в 2, у Чернівецькій – в 4, у Чернігівській – в 4. Таким чином до кінця року перші місцеві вибори відбудуться у 250 об’єднаних територіальних громадах. Зокрема, 29 жовтня 2017 року – у 201 ОТГ, 24 грудня 2017 року – у 49 ОТГ", - йдеться у дописі.

Як зазначає Хмельницький підрозділ установи Центр розвитку місцевого самоврядування на сторінці у Фейсбуці, по області вибори відбудуться у 6 ОТГ Хмельницької області, а саме у: Смотрицькій селищній Дунаєвецького району, Староушицькій селищній та Жванецькій сільській Кам'янець-Подільського району, Вовковинецькій селищній Деражнянського району, Баламутівській сільській Ярмолинецького району та Крупецькій сільській Славутського району.

Нагадаємо, 29 жовтня, у семи територіальних громадах Хмельниччини відбудуться перші вибори.
·
 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас