ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2019

Завтра абітурієнти можуть подавати документи до вузів через Інтернет

Дмитро Панок 3015

З 1 липня 2011 розпочинається подача документів у ВНЗ за допомогою системи "Електронний вступ". Про подробиці можна довідатися за посиланням www.osvita.com/uk/ev/

Нагадаємо, що система електронного вступу передбачає подачу абітурієнтами заяв про вступ до ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації в режимі он-лайн через Інтернет.
Відповідно до документу, розробленого міністерством освіти, електронний вступ в 2011 році буде проводитися у вигляді експерименту, мета якого - вдосконалення процедури подання абітурієнтами заяв до ВНЗ. Незалежно від форми власності. Цього року системою електронного вступу зможуть скористатися абітурієнти, які планують вступати на денну форму навчання. Подача електронних заяв є добровільною і не скасовує права абітурієнта особисто подати документи до приймальної комісії навчального закладу.
Електронні заяви будуть мати рівнозначний статус із заявами на паперових носіях і повинні бути подані абітурієнтами в терміни, передбачені умовами прийому до ВНЗ.
До речі, абітурієнт може подати електронну заяву не більше ніж в п´ять вищих навчальних закладів України і не більше ніж на три напрями підготовки (спеціальності) в кожному з них. Після завершення електронної реєстрації абітурієнт отримує логін і пароль особистого електронного кабінету, де може відстежувати повідомлення від приймальних комісій про отримання заяв. Ці повідомлення підтверджують факт допуску абітурієнта до участі в конкурсі.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую