ye-logo.v1.2
1 Грудня, 2020

Оголошено детальний список того, що буде закуплено на благодійні кошти, зібрані для армії

Офіціоз 2561
Регіональний медіа-центр Міноборони України.
Фото: Регіональний медіа-центр Міноборони України.

На цьому наголосив заступник начальника Центрального управління речового забезпечення Збройних сил України полковник Юрій Гусляков

під час брифінгу в Національному інформаційному агентстві України “Укрінформ” на тему “Порядок обліку та використання коштів, які одержує Міністерство оборони України як благодійну допомогу”

– Виділений за напрямками речового забезпечення у 2014 році фінансовий ресурс повністю задіяний для забезпечення проведення заходів часткової мобілізації та підвищення готовності Збройних сил України до виконання завдань за призначенням та забезпечення військовослужбовців ВМС ЗС України виведених з території півострова Крим, – розповів полковник Юрій Гусляков.
Зокрема, полковник Юрій Гусляков розповів, що є детальний список того, що буде в першу чергу закуповуватися на 95,9 млн грн. благодійних коштів.
А саме: 37,2 млн грн. – польове обмундирування нового зразка, 22 млн гривень – шоломи кевларові, 15,2 млн гривень – спальні мішки та ізолюючі підстилки, 8,5 млн гривень – флотська форма, 3,5 млн гривень – маскувальні сітки, 3,2 млн гривень – ковдри і матраци, 2,9 млн гривень – бавовняні простирадла, подушки і наволочки, 2,2 млн гривень – засоби зв’язку і комплектуючі до них та 1,2 млн гривень – топографічні карти.
Також заступник начальника Центрального управління речового забезпечення Збройних сил України полковник Юрій Гусляков зазначив, що вже направлено біля 500 тис грн. до Військової Академії в Одесі для індивідуального пошиття форменого одягу офіцерів, а також форми одягу для курсантів і ліцеїстів ВМС ЗС України, яких було які прибули на материкову частину з АР Крим.
Зокрема він наголосив, що використання всіх коштів відбуватиметься відповідно до Законів України “Про здійснення державних закупівель” та “Про господарську діяльність у Збройних Силах України” виключно на цілі зазначені в призначених платежах.

Андрій Агєєв.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую