ye-logo.v1.2
26 Серпня, 2019

Служба безпеки України звернулася до мешканців області

Олександр НІКІТІН Офіціоз 2020
В управлінні СБУ у Хмельницькій області звертаються до мешканців області з проханням повідомляти правоохоронців про можливі злочини, пов'язані з виборами
В управлінні СБУ у Хмельницькій області звертаються до мешканців області з проханням повідомляти правоохоронців про можливі злочини, пов'язані з виборами. Фото: з архіву

Напередодні виборів просять повідомляти про ймовірні спроби дестабілізації ситуації на виборах.

«Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Хмельниччини бути уважними та обережними», йдеться у повідомленні відомства.

Щоб не допустити спроби дестабілізації громадського порядку, а також протидіяти розвідувально-підривній діяльності з боку ворожих спецслужб, у СБУ просять повідомляти про підготовку до скоєння терористичних актів, посягання на життя державних чи громадських діячів, суб’єктів виборчого процесу, виборчі штаби, окружні чи дільничні виборчі комісії.

«У разі надходження такої інформації просимо громадян звертатися за телефоном «гарячої лінії» Управління СБУ у Хмельницькій області (0382) 65-12-57, 65-72-73, або скористатися електронною скринькою: usbu_hml@ssu.gov.ua Уся отримана інформація буде ретельно перевірена. Конфіденційність гарантується», - запевняють в облуправлінні СБУ.

Нагадаємо, вибори Президента України призначені на 31 березня цього року.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую