ye-logo.v1.2
29 Жовтня, 2020

Рятувальники звернулися до мешканців області

Офіціоз 1100
Рятувальникам через пожежі сухостоїв довелося більше 50 разів виїжджати на виклики
Рятувальникам через пожежі сухостоїв довелося більше 50 разів виїжджати на виклики. Фото: ГУ ДСНС України в Хмельницькій області

Лише за минулу добу їм довелося виїжджати на понад півсотні викликів.

Вчора, 19 березня, понад 30 тисяч квадратних метрів території Хмельниччини було охоплено вогнем. І все через спалювання сухого листя, трави та сміття. Про це повідомили в пресслужбі Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області.

«Знищено дві недіючі господарчі споруди загальною площею 1200 кв. м. Цього дня рятувальники Хмельниччини понад 50 разів ліквідовували займання сухої трави. Цифра просто вражає! Посприяла цьому, звісно, посушлива погода і, головне, безвідповідальність людей. У той час, коли вогнеборці гасять сухостій, паралельно можуть горіти житлові будинки. У такому разі направлення підрозділів із одного виклику на інший призводить до втрати дорогоцінних хвилин, які вкрай необхідні постраждалим. Тож вогнеборцям доводиться вислуховувати заїзджену фразу на кшталт: «А чому так довго немає пожежних?» А відповідь одна: вони ліквідовують пожежу сухої трави, яку ви ж і підпалили!», - йдеться у зверненні ДСНС.

Рятувальники зазначають, що спалювання сухої трави несе за собою лише мінуси: шкода тваринам та навколишньому природному середовищу, небезпека загоряння будинків, знищення майна та всіх поживних речовин, які знаходяться у ґрунті.

«А найстрашніше, що людям, які підпалюють сухостій, байдуже на величезну шкоду, яку вони завдають своєму здоров’ю та оточуючих. Тому вкотре нагадуємо, що кожен громадянин повинен дотримуватись встановлених законодавством правил пожежної безпеки. Будь відповідальним! Не підпалюй! Не вбивай життя!», - закликають у ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую