ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині середня зарплата на 13 відсотків менша, ніж по Україні

Офіціоз 1450
За місяць зарплата працівників зменшилася на 18%
За місяць зарплата працівників зменшилася на 18%. Фото: ілюстративне з архіву

Офіційна статистика.

Середня зарплата одного штатного працівника в області у січні цього року становила 10 тисяч 725 гривень. Як зазначають у пресслужбі обласного управління статистики, це в 1,8 рази вище рівня мінімальної заробітної плати, яка становить 6 тисяч гривень. Проте на 13,1% нижче, ніж у середньому по Україні.

«Вище середнього рівня була заробітна плата працівників фінансової та страхової діяльності – 22 тисячі 771 гривня, сфери державного управління й оборони обов’язкового соціального страхування – 13 тисяч 833 гривень, промисловості – 11 602 гривень, будівництва – 11 тисяч 556 гривень», - йдеться у повідомленні.

Серед промислових видів діяльності найвищий рівень заробітної плати спостерігався в працівників підприємств із постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 20 тисяч 218 гривень.

«Водночас рівень заробітної плати працівників підприємств з тимчасового розміщування й організації харчування та текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів перебував у межах 20,3–52,4% від середньообласного показника», - додають у пресслужбі.

Реальна зарплата найманих працівників у січні 2021року порівняно з груднем 2020 року зменшилась на 18,1%, а відносно січня 2020 року зросла на 14,5%.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую