ye-logo.v1.2
23 Серпня, 2019

В Ізяславі закликають долучитися до популяризації пам’яток Національного значення

Алла СОБКО Туризм 1613
Це була перша інформаційна дошка, яку знищили вандали.
Це була перша інформаційна дошка, яку знищили вандали.. Фото: Володимира Федотова

Днями тут розпочали кампанію по збору коштів для цього.

Краутфандингова кампанія по збору коштів для виготовлення і встановлення в Ізяславі туристичних вказівників та інформаційних стендів стартувала .

Як каже, голова товариства культурної спадщини «Заслав’є» Володимир Федотов, планують розробити і встановити інформаційні стенди та вуличні вказівники.

«Ми ставили колись перш таку інформаційну таблицю біля фарного костелу в Ізяславі. Але тоді вона довго не проіснувала. Її зруйнували вандали, а поліція не захотіла займатися їхнім пошуком. Ми тоді її встановили за кошти громади», – каже Володимир.

Зараз же планують встановити такі стенди біля кожної із п’яти пам’яток, які рахуються Національного значення і сподіваються, що місцеві мешканці та гості міста будуть більш виважено ставитися до цього.

В Ізяславі налічується п’ять пам’яток Національного значення: фарний костел, Бернардинський монастир, Палац Санґушків, Монастир лазаритів та Старозаславський замок.

«Крім інформаційних стендів, хочемо встановити вуличні вказівники. У нас не так багато туристів, але навіть для них мають бути зручні вказівники, хоча б за найпопулярнішими маршрутами. Вуличні вказівники встановлять поки що не скрізь, а лише у історичних «ядрах» міста – це старий Заслав і новий», – розповідає Володимир.

Про ціну інформаційних стендів та вуличних вказівників поки говорити рано, адже дизайн мають розробити художники.

Поки що відомо, що ціна картинок на п’ять стендів для Палацу Санґушків орієнтовно коштує одну тисячу гривень.

Допомогти в реалізації проекту можна грошовими пожертвами. Організатори обіцяють прозвітувати не лише про надходження, але й про використання.

ПриватБанк: 5168 7554 2924 5802, Федотов Володимир Геннадійович
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую