ye-logo.v1.2

Містечко сто років тому: у Меджибожі для туристів створили незвичайну експозицію

Туризм 2112
Опинитися на вулиці Меджибожа 1900-х років, побачити товари містечкових крамничок та зробити селфі зріст поряд з крамарями тепер можна в історичному музеї Меджибізького замку
Опинитися на вулиці Меджибожа 1900-х років, побачити товари містечкових крамничок та зробити селфі зріст поряд з крамарями тепер можна в історичному музеї Меджибізького замку. Фото: Державний історико-культурний заповідник «Межибіж»

Туристи зможуть побачити та відчути атмосферу вулиці містечка, якою вона була на початку ХХ століття.

З відкриттям туристичного сезону в Державному історико-культурному заповіднику «Межибіж» оновили експозиції. Цього разу для туристів пропонують незвичний проект, де туристи зможуть побачити та відчути атмосферу вулиці містечка, якою вона була на початку ХХ століття.

«Опинитися на вулиці Меджибожа 1900-х років, побачити товари містечкових крамничок та зробити селфі на повен зріст поряд з крамарями, покупцями та військовими тепер можна в історичному музеї Меджибізького замку, - розповідають в заповіднику. - Тут відкрито нову експозицію-фотозону «Меджибіж торговий», яка розповідає та показує, що магазинів у давньому Меджибожі було стільки ж, скільки дверей у будинках на головній вулиці – а навіть більше».

«Варшавський магазин галантерейних товарів», «Петербурзька кондитерська», канцелярська та книжкова крамниця, кілька аптек, бакалійних, ковбасних та інших магазинів, а також офіційний продаж справжніх американських швейних машин Singer – такою була торгова мережа Меджибожа на початку минулого ХХ століття, розповідають музейники.

Окрім того, відвідувачі можуть не просто оглянути експозицію, пройтися тим давнім дерев’яним тротуаром, зазирнути у вікна крамничок, почути нові цікаві історії від співробітників Державного історико-культурного заповідника «Межибіж», а й стати свідками цікавих сценок з життя мешканців. І навіть суперечок між мешканцями Меджибожа.

«Тут буде і лайка (звісно ж, нормативна), і товар, яким будуть бити по писку вередливого покупця, і суворий (але справедилий ) вирок місцевого урядника», - розказують музейники.

До теми: У Меджибожі експонують незвичайну колекцію… мініатюрного взуття

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую