ye-logo.v1.2

З Волині на Поділля: на Хмельниччині презентували новий туристичний проєкт

Туризм 3950
Проєкт покликаний привернути увагу туристів до різних історичних об
Проєкт покликаний привернути увагу туристів до різних історичних об'єктів області. Фото: автора

Він передбачає співпрацю музеїв у Самчиках, Меджибожі та Маліївцях.

Вчора, 19 квітня, під час відкриття туристичного сезону в селі Маліївці відбулася презентація нового туристичного проєкту «З Волині на Поділля». Він передбачає запровадження акційних квитків, які привернути увагу відвідувачів до різних туристичних об’єктів Хмельниччини. Про суть цього проєкту розповіла заступниця начальника обласного управління культури Валентина Лукашук.

За її словами, Хмельниччина поєднує два регіони: Волинь і Поділля. Фактично на їхньому кордоні відносно неподалік одне одного розташовані три цікаві об’єкти історичної спадщини. Палацово-паркові комплекси Самчики і Маліївці й Меджибізький замок. Приїхавши в один з них турист може мало знати щось про інший. Виправити цю ситуацію покликаний проєкт «З Волині на Поділля». Фактично йдеться про створення своєрідного туристичного кластера, який об’єднує Самчики, Меджибіж і Маліївці.

Щоб заохотити туристів відвідати кожне з цих місць, були створені спеціальні акційні квитки. Наприклад, людна приїжджає у Малієвецький палац вона може купити квитки у Самчики і Меджибіж зі 20-відсотковою знижкою, тобто по 40 гривень за кожен. Скористатися ними можна буде у будь-який зручний час протягом 2023 року.

За словами Валентини Лукашук, турист може скористатися акційними квитками у будь-який зручний час протягом 2023 року

За словами Валентини Лукашук, турист може скористатися акційними квитками у будь-який зручний час протягом 2023 року

«Й відповідно у Самчиках можна купити акційні квитки у Меджибіж і Маліївці, а Меджибожі — у Самчики й Маліївці», — зазначила Валентина Лукашук.

Вона додала, що перший етап цього проєкту охоплює лише Самчики, Меджибіж і Маліївці. Однак у наступні роки кількість туристичних об’єктів можуть розширити. Не виключено, що долучитися до проєкту можуть і сусідні області.

Директори трьох музеїв підписали Меморандум про співпрацю

Директори трьох музеїв підписали Меморандум про співпрацю

«Сподіваюся, що цей проєкт зацікавить туристів. Він не лише поглине зв’язки між нашими закладами, а й приверне увагу людей до туристичних магнітів нашого краю», — переконаний директор державного історико-культурного заповідника «Межибіж» Олег Погорілець.

До теми: Масони, коні та духовне усамітнення: чим Маліївці приваблюватимуть туристів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую