ye-logo.v1.2

В Україні оновили карту «туристичних магнітів»: які з Хмельниччини у переліку

Туризм 2841
У Державному агентстві розвитку туризму України кажуть, що список «магнітів» буде розширюватися
У Державному агентстві розвитку туризму України кажуть, що список «магнітів» буде розширюватися. Фото: з архіву редакції

До списку увійшли 5 історичних та природних об'єктів області.

Державне агентство розвитку туризму України оновило перелік «Туристичних магнітів України». До розширеного списку увійшло 170 визначних туристичних місць з усіх 25 регіонів України, в тому числі Криму.

Як зазначають в агентстві, найбільше «магнітів» зосереджено в семи західних регіонах – 61 об'єкт культурної, релігійної та історичної спадщини. Тут знаходиться найбільше унікальних історичних та природних об'єктів.

Саме до цієї категорії віднесли і Хмельниччину. До туристичних магнітів області внесли Сатанівський замок, місто Кам'янець-Подільський, Бакоту, Національний природний парк «Подільські Товтри» та фортецю у Меджибожі.

У Державному агентстві розвитку туризму України додають, що список магнітів не повний і буде розширюватися.

До туристичних магнітів області внесли історичних та природних об'єктів області. Фото: tourism.gov.ua

За словами голови агентства Мар'яни Олеськів, за півтора року повномасштабного вторгнення українці навчилися жити і подорожувати в умовах війни. А 2023 рік для туристичної галузі України став роком внутрішнього туризму. Відтак, завдяки українцям, які продовжують подорожувати і відпочивати у своїй країні, туристична галузь може функціонувати.

Хмельниччину представляють Сатанівський замок, Кам'янець-Подільський, Бакота, Національний природний парк «Подільські Товтри» та фортеця у Меджибожі. Фото: tourism.gov.ua

Читайте також: Як відновлюють Меджибізький замок після серпневої ворожої атаки дронами

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую