ye-logo.v1.2

Чи відчувається соціальна напруга у зв’язку з початком президентської передвиборчої кампанії?

Політика 1162

Про це ми запитали у керівників районів області

Віталій Кропивницький, голова Городоцької райдержадміністрації:
«Нічого надзвичайного ми не відчуваємо. Але ж у нас і раніше не було закладено ніяких конфліктів. В районі представники усіх політичних сил знаходять спільну мову і працюють на користь району, а не займаються політичною боротьбою».

Михайло Борисюк, голова Ізяславської районної ради:
«Напруга серед людей є! Самі ж знаєте, яка нині ситуація в державі. Але не слід прив’язувати її до старту виборчої кампанії, вона була й до неї. Не всі ж люди мають роботу, хтось і з кредитом не може розрахуватися тощо. Є безліч питань, які турбують людей. Але це ті проблеми, які існують певний час. Безумовно, політичні партії «заворушилися», почали вести активну діяльність, але на соціальне становище в районі вони ніяк не вплинули».

Микола Крутоус, голова Летичівської районної ради:
«На щастя, соціальної напруги в районі наразі ми не відчуваємо: підприємства працюють, діти відвідують школи та дитячі садки, мітингів та протистоянь між політичними силами немає. На районних сесіях роботу ніхто не блокує, як це прийнято у Верховній Раді. І хоч основний депутатський склад Летичівської районної ради - це чотири фракції різних політичних напрямків, в основних позиціях щодо розвитку району прагнення депутатів збігаються. В більшості випадків депутатський склад приймає справді вагомі рішення для життя Летичівщини, й пасивності у вирішенні злободенних питань громади немає. Гадаю, що й надалі політичні амбіції не переважатимуть над здоровим глуздом».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую