ye-logo.v1.2

На правах реклами Віталій Здебський: «Настав час єднатися і братися до діла»

Політика 837
Фото: пресслужби партії "За майбутнє"

Стара Синява обирає майбутнє.

Таку позицію своєю присутністю на інформаційному форумі Партії «За МАЙБУТНЄ» Хмельниччина декларували сьогодні мешканці Старої Синяви, де політична сила презентувала команду професіоналів до органів місцевих рад, які готові пліч-о-пліч творити нову реальність.

Лідери партії «За МАЙБУТНЄ» Хмельниччина - співголова депутатської групи «Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» у Верховній Раді України Віктор Бондар та депутат Хмельницької обласної ради, один з лідерів обласного осередку партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Сергій Іващук - привітали учасників форуму.

Старосинявський селищний голова Віталій Здебський, підсумовуючи результати роботи спільно з громадою, зазначив, що до влади мають прийти професіонали, які вже мають досвід, реальні напрацьовані результати, і які пройшли усі щаблі становлення - від малого до великого. Адже на експерименти Україна витратила уже достатньо часу, не продемонструвавши вагомих результатів зростання.

Його думку поділяє і активна громадська діячка, меценатка, заступниця директора з виробництва ТОВ «Хмельницькхліб» - Олена Романенко. За її словами, разом вдасться зробити багато справ задля розвитку міст та сіл. 

Тетяна Романенко, переможниця конкурсу «Вчитель року», вважає, що нарешті прийшов час змін, бо більшість у громаді не сприймає ситуацію, що склалася у країні. Вона зазначила, що їй не байдужа доля країни та рідної Старосинявщини, тому час братися до роботи.

Активної роботи не цурається і начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Сторосинявської селищної ради, переможець у номінації «Кращий керівник області імені Дарманського» - Олександр Пузирук. Він покладає великі надії на команду «За Майбутнє».

«Я впевнений у нашій команді. Ми виконаємо усі обіцянки для того, щоб підняти рівень життя наших людей», - додав Олександр Пузирук.

Активний громадський діяч, голова ГО «Добровольці-вогнеборці Старосинявщини», директор Старосинявського центрального водоканалу Валентин Матіяш не з чужих слів знає проблеми громади і впевнений, що разом їх поступово вдасться вирішити.

«Кожен з нас довгий час якісно та відповідально працював, але по одинці. Настав час об’єднати зусилля», - резюмував він.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую