ye-logo.v1.2

Хмельницькі «свободівці» кажуть, що їм теж перешкоджали поїхати до столиці

Політика 3135
Фото: з архіву

А тому понад чотириста подолян вирушили у Київ власними автівками та потягами

За словами голови Хмельницької обласної організації ВО «Свобода» Ігоря Сабія, на Марш Слави УПА із вимогами повернути звання Героїв України Степанові Бандері та Романові Шухевичу, визнати боротьбу ОУН-УПА національно-визвольною боротьбою Української нації та проголосити 14 жовтня – День створення УПА – державним святом, вирушили 425 подолян. «Ми хотіли орендувати автобуси, щоб поїхати до столиці організовано, - каже Ігор Михайлович. – Але перевізники нам відмовили, мотивуючи тим, що їх попередили «контролюючі органи» - повезуть «Свободу» - матимуть проблеми. Тому більшість з наших активістів поїхали потягами, а хтось власними автомобілями».
Нагадаємо, сьогодні о 16.00 в Києві біля пам'ятника Тарасові Шевченку відбудеться «Марш Слави УПА». Тернопільські та волинські «свободівці» вже оголосили, що їх не пускають до Києва. Марш пройде під гаслом: «За соціальне і національне визволення!».

Коментарі:

Роман Шухевич 18.10.2011 12:21

А ти узагалі, Вікторе, нахолєру тут зареєстрований, ГА??? Аби свободівцям подошкуляти?? )))) ото вже маразм, ти що москаль?                                                                                                                                                Свобода тільки говорити (не буду цитувати москальських матюків) вміє??? - значить ти не слідкуєш за її діяльністю. Подивись хоча б на те, що робиться у Хмельницькому (крім того, свободівці, коли щось говорять, то підтверджують слова вчинками), а ще там, де Свобода має більшість.                                                                                                                                            Хоча тут певне така штука: "Скажи дурному, що він дурний - очі повидряпує". )))    

Віктор 17.10.2011 10:58

у мене таке враження що сайт моніториться ВО СВободою і дєжурний просто якщо щось не так написано в коментах під кількома логінами закилає сюда фото, відео, і коменти які би хвалили партію. служіння ідеології Тягнибока... і компанії...  ха!  дєшовки!  вам би торгувати на базарі... кричати ВАЛЯНКИ, ВАЛЯНКИ, хороші теплі ВАЛЯНКИ. А то формуєт е якесь абстактну картину "ми і ви".  Читай класику. ВІЙНА І МИР Толстого. Думаю чотири томи тобі вистачить на рік ...   

Цемент 16.10.2011 19:57

віче з вимогами соцільного та національного визволення

Цемент 16.10.2011 19:56

Хмельницький

Віктор 16.10.2011 11:11

тупняк тыльки но розпочинаэться...

Віктор 16.10.2011 11:07

ніби телята перед забоем

Ярослав Братенко 15.10.2011 17:52

відео маршу

Цемент 15.10.2011 16:08

гітлер - хвора людина, він до речі був ідеологом німецького соціалізму - гітлеризму.   на фото Хмельницька делегація під час мітингу 14 жовтня 2011 року.    

Віктор 15.10.2011 12:50

хворе суспільство породжує хворих людей... тим паче коли в людини немає власної думки то вона і буде кричати Слава україні, ідеологія національної гідності...

Віктор 15.10.2011 12:46

та ти шо? а ідолопоклонство? ідеологи ! Адольф ГІтлер - ідеолог німецького націоналізму а хто у вас? а? той що тягне бік... чи сьоми чишин? крайній зправа це ти? - такий ацкий взгляд...

Цемент 15.10.2011 12:28

ти хворий? чи прикидаєшся? піди на бойню, там стільки крові:) "Свобода" -  це не партія вождя, це ідеологія українського націоналізму, ідеологія соціальної і національної справедливості.  

Цемент 15.10.2011 12:14

ти якийся озабочений тим Попиком? знайди його і поговори з ним, а то вже якісь комплекси формуються. він не у Свободі, тим більше на марші і виїзди не їздить. для мене можливість мобільного реагування організацій і партій - дуже важливі. бо коли Свобода без автобусів вивозить 425 людей, а інші опозиціонери виводять на майдан 100 людей, маючи 36 000 членів  і майже сотню депутатів, то це показово, це показує силу і можливість боротися з Янеком.

Віктор 15.10.2011 12:07

а то тільки п***и вміють

Віктор 15.10.2011 12:06

ну канєшно. реагування, виїзди і всьо тако...є б*** знаємо ми ващі реагування виїзди і всьо такоє ... чого тільки ПАСАТ стоє? да? битись то битись... а попик?   бидлота... а би таких мавп як ви в підвалах зі щурами позакривав... шоб пообсцикались... 

Цемент 15.10.2011 11:43

425 людей на виїзд - це круто! це показує рівень організації, здатність до мобільних дій, реагуваня.

Віктор 15.10.2011 10:09

Так ви дармоїди... rumba, проблема в тому що ти сам не знаєш чого хочеш від цієї країни і влади...просто біля ковша іззолотом не твоя партія, не та в якій ти тусиш з понеділка по пятницю, створюючи озабочений вигляд.і це тебе давить, чого одні крадуть а інші нє... ось в чому проблема. 

rumba 14.10.2011 20:44

розколлють країну такі розмови, які ти Семм починаєш. А на рахунок подліу народу на сорти - згадай, хто в 2004 році почав нас ділити? Хіба ни нинішня твоя влада? Вчи історію, хоча б семирічної давнини