«Фортеця» познущалася над суперником

Спорт 1479

Сьомого березня відбулися матчі чергового туру в чемпіонаті України з міні-футболу в першій лізі в «Західній зоні». Кам’янець-Подільська «Фортеця» в рідних стінах приймала «Каменяр-ТВД-2» з Дрогобича. У цій грі команди забили дев’ять голів, сім з яких побували в воротах гостей. Щоправда, першими на 10 хвилині матчу відзначилися саме футболісти з Дрогобича. Але «Фортеці» знадобилося лише дві хвилини, щоб Басько відновив рівновагу в рахунку. Ще через п’ять хвилин, кам’янчани вже мали перевагу в один м’яч – завдяки автоголу футболіста «Каменяра». На 22 та 27 хвилинах «дублем» відзначився Стасюк, і рахунок став 4:2 (на 23 хвилині гості змогли забити другий гол). А потім настала черга забивати й чемпіону двох останніх Параолімпійських ігор Володимиру Антонюку, який теж двічі засмучував «Каменяр-ТВД-2». Ще один гол на рахунку Кирилішина. Перемігши з рахунком 7:2, кам’янчани зберегли за собою третю сходинку в турнірній таблиці. 14 березня на «Фортецю» очікує матч в Чернівцях проти четвертої команди ліги «Меркурія».