ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницькі регбісти – бронзові призери України

Спорт 1743
Вже 12 вересня в Хмельницькому розіграють Кубок України з регбі-7
Вже 12 вересня в Хмельницькому розіграють Кубок України з регбі-7. Фото: з архіву автора

У Харкові завершився останній тур чемпіонату країни з регбі-7

Перед заключним туром першості регбійному клубу «Хмельницький» було достатньо посісти місце вище, ніж харківський «Легіон-XIII-ШВСМ», аби стати бронзовим призером змагань. І хмельничани з цим завданням впоралися на відмінно.

Ще під матчів у групі, РК «Хмельницький» обіграв харків’ян та на досягнутому не зупинився. Дійгли до півфіналу, а там… «У півфінальному матчі ми вирішили приберегти сили, оскільки розуміли, що здолати одеський «Лідерс» нам буде не під сил, - зізнається капітан хмельницького клубу Олег Валюс. - Такий собі стратегічний хід, щоб в матчі за третє місце викластися на всі сто, хоча для того, щоб стати бронзовими призерами чемпіонату України могли і програти гру київському «Ребелсу». Але ж для нас питання перемоги в «малому фіналі» було принциповим.  Тому всі хлопці задоволені. Ми виграли матч за третє місце і стали вкотре бронзовими призерами чемпіонату України». Отож, у матчі за третє місце в останньому турі наші регбісти впевнено переграли киян, і разом із «бронзою» останнього туру, здобули і бронзові нагороди за підсумками всього чемпіонату. Ну, а чемпіоном України став харківський «Олімп». «Срібло» - в одеського «Лідерса».
Для РК «Хмельницький» в регбі-7 сезон не завершується. Вже 12 вересня в Хмельницькому команда разом із іншими клубами розіграє Кубок України. А наступного дня, 13 вересня, прийме участь в міжнародному турнірі з регбі-7, який також пройде в Хмельницькому.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую