Хмельницькі борці здобули чотири нагороди на Кубку України

Спорт 1943
Цього року Кубок України з вільної боротьби розіграли в Броварах Київської області. Фото: ukrwrestling.com

У загальнокомандному заліку чоловіча збірна області стала 13-ою, а жіноча – 5-ою.

У Броварах розіграли Кубок України з вільної боротьби. Хмельницькі спортсмени здобули одну золоту, одну срібну та дві бронзові нагороди.

Кращою з наших стала Алла Белінська, яка в ваговій категорії до 69 кілограмів виграла змагання та стала володаркою Кубка України. Ще дві «бронзи» на рахунку Ольги Щебетюк та Наталії Пульковська.

У змаганнях серед чоловіків найкращим серед подолян став Андрій Власов, який змагався у ваговій категорії до 125 кілограмів. Наш борець посів друге місце.

Відзначимо й виступ юних спортсменів на турнірі, який пройшов у Хмельницькому. Так, Андрій Гика з Городка виграв змагання у ваговій категорії  до 76 кілограмів,  ще троє юнаків – хмельничани Богдан Фостик, Дмитро Неровний, а також кам’янчанин Данило Стасюк стали срібними призерами всеукраїнських змагань. А серед дівчат Олександра Іщенко з Хмельницького стала срібної призеркою.