«Проскурів» поступився, «Поділля» перемогло

Спорт 2187
Матчі, між хмельничанами (у білій формі) та вінничанами, завжди проходять у запеклій боротьбі. . Фото: з

У регіональній хокейній лізі відбулися чергові матчі

У регіональній хокейній лізі відбулися чергові матчі. Центральним матчем минулого вік-енду став поєдинок у Вінниці, де зустрілися два лідери першості – місцеві «Гайдамаки» та хмельницький «Проскурів». Гості, попри поразку з рахунком 5:1, зіграли доволі непогано. Однак реалізувати свої моменти змогли лише одного разу, коли у третьому періоді відзначився Валерій Олексійчук. Господарі ж були влучнішими, а тому й здолали «Проскурів» та очолили турнірну таблицю. Щоправда, не надовго. Згодом, їх випередив вінницький «Спартак». Хмельничани ж опинилися на четвертій сходинці. А ось інший хокейний клуб із Хмельницького - «Поділля», в рідних стінах приймав тернопільську команду «Подоляни». Напружена боротьба в першому періоді, який завершився з рахунком 1:1, засвідчила, що інтрига в цьому матчі зберігатиметься до останнього. Так воно і сталося. Хмельничани, котрі вели в рахунку 6:4, ледь втримали перемогу – тернополяни зуміли відіграти одну шайбу. Але найбільшого «Подолян» не вистачило. Отже «Поділля» здобуло другу перемогу в восьми матчах та посідає 7 місце в турнірній таблиці. Іще один представник Хмельниччини в регіональній хокейній лізі – нетішинський «Енергетик», пропускав матч 8 туру. А тому продовжує посідати останню 9 сходинку в турнірній таблиці.