FacebookInstagramRSSTwitterViberTelegramYouTubeTelegramViberWhatsApp ФотоВідеоКількість переглядів
7 Липня, 2024

ФК «Хмельницький» зіграв спаринг із «Буковиною»

Вже 13 серпня ФК Хмельницький дебютує в чемпіонаті України серед аматорів з футболу. Фото: з архіву

Хмельничани, які готуються до аматорського чемпіонату з футболу, провели матч із представником другої ліги.

Цього вік-енду ставував новий сезон у чемпіонаті України з футболу серед аматорів. ФК «Хмельницький», який матч першого туру проведе 26 серпня проти чортківскього «Кристалу», заповнив паузу товариським поєдинком у Чернівецькій області, де зіграв із «Буковиною».

Господарі поля, які виступаю у другій ліз чемпіонату України з футболу, доволі швидко забили хмельничанам два голи. Утім дебютант аматорської першості ще до перерви зрівняв рахунок. Але в другому таймі «Буковина» забила ще раз і перемогла з рахунком 3:2.

Вже 13 серпня ФК «Хмельницький» зіграє свій черговий матч. Цього разу офіційний в чемпіонаті серед аматорів. Хмельничани проведуть поєдинок другого туру в Рівненські області проти ФК «Малинськ».