Напівмарафон у Хмельницькому: сотні бігунів та епатажний блогер (ФОТО + ВІДЕО)

Спорт 4903
Переможці змагань отримували не лише медалі, а й грошові сертифікати
Переможці змагань отримували не лише медалі, а й грошові сертифікати. Фото: автора

Масові забіги зібрали учасників з багатьох куточків України.

Сьогодні, 4 липня, в Хмельницькому відбулися змагання з бігу, участь в яких декілька сотень учасників. Та нагороди, здебільшого, дісталися не хмельничанам, а представникам інших міст та селищ України.

Першими на старт вийшли понад 200 учасників, які змагалися на напівмарафонський дистанції 21 кілометр. І найшвидшим з усіх став киянин Віталій Шафар, який подолав цю дистанцію за 1 годину 5 хвилин та 2 секунди. Лише 34 секунди йому програв Богдан Семенович з Кішовати Київської області. Ну, а «бронзу» виборов Вячеслав Олішевський з Бердичева Житомирської області. Найкращим із хмельничан став Ігор Пилипчук, який фінішував п’ятим.

У жінок з результатом 1 година 16 хвилин та 41 секунда перемогла Наталія Семенович з Кішовати. Другою стала Тетяна Вілісова з Новомосковська Дніпропетровської області. Третьою – Юлія Олішевська з Бердичева. А ось четвертою фінішувала хмельничанка Наталія Ліпінська.

Зауважимо, що не лише призери змагань отримували медалі, а й усі учасники. Щоправда, призерам ще й давали грошові сертифікати.

Якщо на дистанції 10 кілометрів серед чоловіків та жінок на п’єдесталі пошани знову не було нікого з хмельничан, то на 5-кілометрівці… одразу двоє. Олександр Зикін став другим, а Олександр Нагуляк, якому вже 63 роки – третім. Переміг же 18-річний тернополянин Влас Тележинський.

Не обходилося під час змагань і без певних курйозів. Зокрема, час від часу до учасників на різних дистанціях долучався хмельницький блогер, який одягнувся в рясу священослужителя. Навіть, їздив за бігунами на електросамокаті. Цей епатажний блогер ще в листопаді 2018 року «прогримів» у Хмельницькому тим, що разом із друзями знімав жартівливе на їх думку відео – викрадення людини. Але люди, які це побачили, почали телефонувати в поліцію. Правоохоронці навіть оголосили план «перехват». Згодом, «викрадачів» та «заручника» затримали, тоді ж й дізналися, що викрадення було несправжнім.

Утім, сьогодні обійшлося все без викликів до поліції. А найбільше позитивних емоції, мабуть, у глядачів, які прийшли подивитися на змагання, викликали забіги дітей на 100 та 500 метрів. Адже на «сотці» бігли взагалі малюки, деяким з них лише трохи більше 3 років. Вони, як і дорослі, отримали після змагань медалі, а також цінні подарунки від спонсорів.

Як у Хмельницькому проходили змагання, дивіться у нашому фоторепортажі:

Старт усіх забігів розпочинався на майдані Незалежності в Хмельницькому

Старт усіх забігів розпочинався на майдані Незалежності в Хмельницькому.

Через змагання в центрі Хмельницького рух транспорту на деяких вулицях був обмежений.

Змагалися не лише індивідуально, а й командами.