Футбол. «VAR» у матчі «Епіцентра» та чергова втрата очок

Спорт 2340
Епіцентр поступився ЛНЗ у Черкасах і перемістився на 6 місце в турнірній таблиці чемпіонської групи. Фото: fc-lnz.com

Відбулися поєдинки другого етапу чемпіонської гонки в першій лізі.

Кам’янець-подільський «Епіцентр» свою чергову гру проводив у Черкасах, де протистояв «ЛНЗ» - команді, яка випереджала кам’янчан в турнірній таблиці. Вперше у цьому році на матчі першої ліги була застосована система відеоасистента арбітра - «VAR». І саме після перегляду відеооповтору одного з епізодів, у ворота «Епіцентра» призначили пенальті.

Зокрема, на 20 хвилині матчу черкащани провели контратаку, після якої м’яч влучив в захисника гостей Олега Ничипоренка та полетів за межі поля. Арбітр поєдинку вказав на кутовий, але згодом пішов дивитися VAR, після чого прийняв рішення – м’яч влучив в руку Ничипоренку, а тому «ЛНЗ» має пробивати пенальті. Одинадцятиметровий удар реалізував Іван Тищенко і рахунок став 1:0. А на 34 хвилині матчу Тищенко оформив дубль. Тож «ЛНЗ» переміг 2:0, а «Епіцентр» другий поспіль матч не може здобути перемогу.

Свій натупний матч «Епіцентр» проведе 22 квітня в Кам’янці-Подільському. В гості до подолян завітає запорізький «Металург».