FacebookInstagramRSSTwitterViberTelegramYouTubeTelegramViberWhatsApp ФотоВідеоКількість переглядів
1 Липня, 2024

Футбол. «Епіцентр» поступився та втратив шанси на стикові матчі (ФОТО)

Епіцентр у Моршині поступився запорізькому Металургу. Фото: автора

У першій лізі відбулися матчі передостаннього туру.

Вчора, 22 травня, у чемпіонаті України з футболу серед команд першої ліги в групі «Чемпіонська» пройшли поєдинки 7 туру. Кам’янець-Подільський «Епіцентр», який до цього поєдинку ще зберігав шанси на потрапляння до серії плей-оф за «прописку» в Українській Прем’єр-лізі, свою гру проводив в Моршині Львівської області проти запорізького «Металурга». Кам’янчани поступилися з рахунком 1:0, пропустивши гол на 77 хвилині матчу.

Цей матч був важливим для обох команд. Адже «Металург» також веде боротьбу за 4 місце в першій лізі. Щоправда, в запорізької команди до цього матчу було 17 очок, тоді як у «Епіцентра» - 12. І саме перемога над командою зі Запоріжжя зберігала кам’янчанам мінімальні шанси на стикові матчі. Утім, «Металургу» вдалося використати помилку гостей в захисті на 77 хвилині, коли після навісу зі штрафного Сергій Басов влучно пробив у ворота суперника.

«Епіцентр» мав моменти, щоб, принаймні, не програти. Зокрема, на 87 хвилині Максим Гірний міг зрівняти рахунок, але «металургів» врятувала поперечина воріт. Вже після гри головний тренер «Металурга» Володимир Микитін зізнався, що його команді в матчі проти подолян було важко. Але його футболістам це вдалося. До того ж, враховуючи, що львівські «Карпати» програли черкаському «ЛНЗ» з рахунком 4:1, «Металург» майже забезпечив собі 4 місце, а з ним і стикові матчі за право наступного сезону грати в УПЛ.

Ну, а кам’янець-подільський «Епіцентр» за тур до фінішу в дебютному для себе сезоні в першій лізі вже достроково посів 6 місце. Утім, у завершальному турі в Кам’янці-Подільському 27 травня команда спробує піти у відпустки в піднесеному настрої – перемогти «Кремінь» з Кременчука, який посідає 7 місце.

До вашої уваги фото з матчу «Металург» - «Епіцентр»:

Металург - Епіцентр - матч 7 туру другого етапу чемпіонату України з футболу в першій лізі.

Хвилина мовчання за загиблими в російсько-українській війні.

Металург - Епіцентр: гравці обох команд не хотіли поступатися в боротьбі за м'яч

Андрій Беженар (у білій формі) вивів ФК "Епіцентр" на  матч проти "Металурга" з капітанською пов'язкою.

Інколи проти Андрія Ляшенка (в білому) в боротьбу вступали декілька футболістів "Металурга".

Головний тренер "Епіцентра" Сергій Нагорняк часто підказував своїм футболістам, як краще діяти на полі.