Юні боксери з Хмельниччини здобули кілька перемог на чемпіонаті України

Спорт 1428
Зокрема, наші спортсмени вибороли чотири золота
Зокрема, наші спортсмени вибороли чотири золота. Фото: зі сайту Хмельницької ОВА

Вони повернулися додому одразу з одинадцятьма нагородами.

У Черкасах протягом 11-18 червня проходив чемпіонат України з боксу серед юнаків та дівчат. На ньому змагалися 299 спортсменів і 96 спортсменок. Зокрема, з Хмельниччини. Вони повернулися додому з одинадцятьма нагородами. Серед них — чотири золоті медалі. Про це розповіли у пресслужбі Хмельницької обласної військової адміністрації.

За її інформацією, на чемпіонаті України виступали спортсмени й спортсменки з Хмельницького, Шепетівки, Славути, Старокостянтинова, Волочиська, Городка та Чемерівців. За результатами змагань збірна команда Хмельницької області виборола перше місце в медальному заліку як серед юнаків, так і серед дівчат. А також друге командне місце серед юнаків та перше серед дівчат за підрахунком балів.

Загалом боксери та боксерки здобули одинадцять нагород. Зокрема, чотири золотих, три срібні та чотири бронзові медалі.

Отож, золоті нагороди вибороли:

• Марія Рафальська у ваговій категорії 42 кілограми (вихованка хмельницького «Авангарду» та Хмельницького спортивного ліцею);
  • Мирослава Єфремова у ваговій категорії 48 кілограмів (Славута);
  • Вікторія Росецька у ваговій категорії 57 кілограмів (Чемерівці);
  • Олександр Малахов у ваговій категорії 44 кілограми (вихованець хмельницького «Авангарду» та Хмельницького спортивного ліцею).

Другу сходинку змагань посіли:

• Ілона Зелінська у ваговій категорії 40 кілограмів (вихованка хмельницького «Авангарду» та Хмельницького спортивного ліцею);
  • Данило Савич у ваговій категорії 44 кілограми (вихованець хмельницького «Авангарду» та Хмельницького спортивного ліцею);
  • Назар Доротюк у ваговій категорії 80 кілограмів (Волочиськ).

А бронзові медалі здобули:

• Софія Чумакова у ваговій категорії 40 кілограмів (вихованка хмельницького «Авангарду»);
  • Вікторія Антонюк у ваговій категорії 46 кілограмів (Славута);
  • Давид Клименко у ваговій категорії 50 кілограмів (вихованець хмельницького «Авангарду» та Хмельницького спортивного ліцею);
  • Кирило Ступаков у ваговій категорії 52 кілограми (вихованець хмельницького «Авангарду» та Хмельницького спортивного ліцею).