Хмельницькі каратеїсти взяли три золота

Спорт 2942

Хмельничани гідно представили українську команду на Чемпіонаті світу з традиційного карете.

У Лодзі (Польща) пройшов Чемпіонат світу з традиційного карате, на якому команда з України показала дуже хороші результати. У вікових категорія від 14 років до дорослих збірна виборола 29 нагород, 5 з яких золоті. Радує те, що три "золота" на рахунку хмельничан. Зокрема вихованці подільського клубу карете "Пересвіт" здобули 7 нагород: 3 золоті, 2 срібних, 2 бронзових.

Уачсники чемпіонату:
Корнєєв Андрій, Безсмертний Віктор, Безсмертний Володимир, Стецков Андрій, Літніцька Олександра, Бузінський Євген, Городецький Максим, Жилко Андрій.

Паралельно з Чемпіонатом Світу проходив ІІ Дитячий Кубок Європи. Від Хмельницького Україну представляли: Саух Олексій, Кривоносов Максим, Перейма Артур, Машевський Данііл, Баворовський Вадим. В боротьбі за Кубок приймали учать більше 600 дітей віком від 7 до 13 років. Зокрема в змаганні "Ката синхронне" виступали 48 команд з 10 країн. Цього разу нашим юним спортсменам не вдалось пробитись до фіналу, але вони отримали цінний досвід та необхідну практику.