Регбі. "Оболонь-Університет" фінішує п’ятим

Спорт 1954

В останній грі чемпіонату України з регбі-15 хмельницькому «Оболонь-Університету» потрібно було вдома перемагати одеський «Кредо-63» аби піднятися на четверту сходинку у турнірній таблиці.

Проте це завдання для наших регбістів виявилося непосильним.
У першому таймі господарі поля грали на рівних зі своїм суперником. І двічі зуміли взяти «город» одеситів. Хоча й гості стільки ж разів проривалися у залікову зону подолян. До того ж вдало виконали реалізації. А тому на перерву «Кредо-63» пішов із перевагою у чотири очки – 14:10.
Друга сорокохвилинка була повністю за гостями, які просто знесли захист «Оболонь-Університету». Команда з Одеси зуміла набрати ще 31-е очко, натомість у хмельничан залишилася все та ж десятка. У підсумку 45:10 – перемога «Кредо-63», який приміряє срібні нагороди чемпіонату України, а «оболонівці» так і залишилися передостанніми – п’ятими - у турнірній таблиці.