ye-logo.v1.2
22 Січня, 2020

Як ви покращуєте собі настрій?

Олена ЩЕГЕЛЬСЬКА, Наталя Сідова Суспільство 947

Із цим запитанням ми звернулися до керівників різних рівнів, політичних лідерів

Ігор Клюс, голова обласної організації Народного Руху України:
«Якщо чесно, то мені ніколи сумувати й замислюватися над такою проблемою, як поганий настрій. А покращує мій настрій спілкування. От сьогодні у мене на прийомі були люди. Я поспілкувався з ними, намітив варіанти, як допомогти, і у мене від того покращився настрій. Взагалі, коли відчуваю, що можу людині у чомусь допомогти, то я на сьомому небі».

Леонід Бриндіков, головний лікар обласного онкодиспансеру:
«Ситуація в країні пригнічує кожного. Як головний лікар та депутат обласної ради, я знаю, що передбачає бюджет, знаю, що коштів не вистачає на найнеобхідніше. Сьогодні в медицині є три найбільші проблеми: ціни на ліки, сільська медицина та фінансування галузі. Якщо в інших сферах передбачено щось на розвиток, то в охороні здоров’я – лише на фінансування захищених статей. То який у мене може бути настрій? Коли заходиш в приміщення “Обленерго” – аж завидки беруть, який у них офіс. А біля нашого онкодиспансеру дорога побита, східці надщерблені. Але вони мені надсилають штрафні санкції на початку місяця за те, що не заплатили за електроенергію. А ми ж регулярно платимо, тільки в 20-х числах. Хіба від цього буде настрій? Кожен робочий день у мене розпочинається з проблем, під кабінетом щоранку повно людей, які просять: «Допоможіть, підкажіть». Адже увесь тягар з підвищення цін та тарифів ліг на плечі хворих. Радісніше на душі стає, як бачу своїх малих онуків. В якому настрої не прийдеш – вони його покращують».

Олена Скорупська, відома хмельницька художниця:
“Творчість для мене є святом. Тому, коли поганий настрій – йду в майстерню. Вмикаю якусь гарну романтичну музику для душі – щось італійське чи французьке, дуже люблю Джо Дасена, й починаю творити. Наші думки – це енергія, тому не можна допускати, щоб ця енергія була негативною - треба замінювати її на позитивну. Також поліпшує настрій перегляд стрічки Кшиштофа Зануссі “Імператив”, який можу дивитися скільки завгодно разів”.

Людмила Борисова, селищний голова Летичева:
“Я – людина команди. Живу друзями, колегами, командою, які завжди підтримають у важкі часи. З їхньою підтримкою долаю усі проблеми та перешкоди, й як результат – яким поганим би не був настрій, завдяки їм він покращується. До того ж, настрій стає кращим, коли вдається допомогти людям вирішити проблемні питання: коли бачиш результат своєї справи й знаєш, що ти недарма працюєш”.
Ігор Сабій, начальник управління з питань внутрішньої політики обласної державної адміністрації:
“Якщо економічна криза, яка нині панує в країні, вкотре псує настрій, намагаюся думати про щось хороше. Наприклад, про двох своїх донечок й про те, що заради них треба жити та рухатися вперед. Також від поганих думок відволікають гарні книги – до прикладу, світова класика в якісному українському перекладі”.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую