ye-logo.v1.2

Хмельницька безпритульна викинула свою доньку на смітник у Рівному

Суспільство 1484
Фото: ogo.ua

Мертве немовля у Рівному знайшов перехожий на вулиці Київській.

Як повідомляє ОГО з посиланням на Рівненський МВ УМВС, оперативники Рівного перевірили майже всіх жінок, які за останні декілька місяців народжували. Також не залишали без уваги жінок, які не мають постійного місця проживання. Перші напрацювання правоохоронців після ретельної перевірки одразу піддалися сумнівам. Однак, проведена робота дала свій результат.

З’ясувалося, тією жінкою виявилася безробітна 21-річна уродженка Хмельницької області. Будучи вагітною близько семи-восьми місяців на обліку лікаря-гінеколога не перебувала - очевидно, наміру стати повноцінною матір’ю вона не мала. Тож коли їй стало зле і в неї стався викидень, до лікувальних закладів за медичною допомогою вона не зверталася, тому будь-якої офіційної інформації про її материнство не було.

Наразі з дівчиною спілкуються правоохоронці, які в подальшому і встановлять всі подробиці її необдуманого вчинку та перевіряють розповіді дівчини. Поки судово-медична експертиза ще в повному обсязі не проведена, тому говорити про істинну причину смерті немовляти зарано.
Дівчина утримується в умовах Рівненського слідчого ізолятора за вчинення крадіжок на території обласного центру та чекає судового вироку за свої минулі злочинні діяння.  

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую