ye-logo.v1.2

Віталій Дударчук: «Я несу відповідальність за людину перед нею та перед Богом»

Суспільство 7581

Вже три десятиліття мешканець Волочиська Віталій Дударчук допомагає людям подолати хвороби, перед якими відступила офіційна медицина

У Віталія Дударчука зібралася сила-силенна листів від вдячних пацієнтів. Причому частина з них містить підтвердження офіційної медицини про зцілення. Усі листи пан Віталій складає у теки й час від часу перечитує. Крім того, усі цікаві випадки, свої спостереження викладає на папері, уже одинадцятий том щоденника пише. Це – для нащадків. Тут не тільки розповіді про зцілення, а й прогнози на майбутнє – про те, що на нас чекає у третьому тисячолітті. Проте, стверджує цілитель, люди ще не готові почути всі його передбачення.

«Я не протиставляю себе офіційній медицині, ми доповнюємо одне одного»
- З офіційною медициною ми працюємо разом, – каже Віталій Дударчук. – Те, що вона не може, роблю я, а що у мене не виходить – доповнює вона. Мій метод біоенергоінформотерапії не є панацеєю від усіх хвороб. І якщо я бачу, що не можу допомогти людині, направляю її до спеціалістів. Часто направляю і на додаткові обстеження – ультразвукове, мамографію, аналізи. Адже я несу відповідальність і перед людиною, яка до мене звернулася, і перед Богом.
- Які хвороби Ви лікуєте?
- Лікувати можна все і всіх. Й головне - знайти причину хвороби. Коли до мене приходить людина, я розмовляю з нею, переглядаю записи лікарів, результати аналізів і досліджень, дивлюся на людину. Усі ці дані я вводжу у свій комп’ютер – мозок, і починаю шукати причину хвороби. До мене звертаються з найфатальнішими діагнозами. Колись до мене привезли чотирирічного хлопчика з пухлиною мозку. Він впав з гойдалки, і вона його вдарила по голові. У результаті утворилася пухлина. Батьки бували з дитиною у різних лікарів, у чотирьох інститутах тодішнього СРСР, але допомогти хлопчику офіційна медицина не могла, і його виписали додому вмирати. Батьки принесли до мене шматок м’яса, який існував тільки завдяки наркотикам. Мої сеанси його поставили на ноги. Зараз він дорослий, закінчив вуз, працює. Був у мене хлопчик з дитячим церебральним паралічем, який не говорив, погано ходив. Зараз це – успішна людина, яка займаєтсья бізнесом. І таких випадків – тисячі. Привозять дітей із затримкою психомоторного розвитку, приїжджають люди з очними хворобами, після інсультів та інфарктів, з гінекологічними проблемами, мастопатією, ті, хто часто хворіє на застудні захворювання. Багатьом безплідним парам допоміг стати батьками. Лікую дуже складні опіки і рани. Недавно до мене привезли хлопчика із Закарпаття. Він вилив на себе окріп, дуже обпікся, лежав в Івано-Франківську в реанімації, йому мали робити пересадку шкіри, але рани загноїлися. Батьки почули про мене, і приїхали сюди. Я його рани заживив за десять днів. Дехто привозив до мене своїх діток, а кілька разів навіть за кума був. При резус-конфлікті матері і дитини я допомагаю зберегти вагітність. Яким чином я лікую? Усі наші хвороби є наслідком порушення біоенергетичних процесів, обміну речовин або ендокринних розладів. Всі хвороби спочатку зав’язуються на енергетичному рівні, а матеріалізуються на фізичному. Тому щоб вилікувати тіло, спершу треба лікувати душу. Але це не означає, що я лікую усі хвороби. Буває, у двох людей однаковий діагноз. Одну з них вилікую, іншу – ні.
- Чому так стається?
- Бо всі ми ходимо під Богом, кармою. Усі хвороби людини є кармічними захворюваннями. Що таке карма? Це відплата за помилки. У своїй практиці я використовую молитви, трави, мазі. Але, в основному, лікую поглядом і руками. Цим методом лікували ще з часів Ісуса Христа, він теж лікував цим методом. Ним, до речі, користуються усі бабки, які зливають віск, качають яйця. Розумні сучасні голови назвали це одним словом – метод біоенергоінформотерапії. Так у мене й написано в ліцензії, яка дає право вести приватну медичну практику.
- Ви не маєте медичної освіти?
- Ні. Але раніше кожні три роки, а тепер – п’ять в Київському медичному інституті проходжу атестацію, маю дозвіл на медичну практику. Щоб отримати цей дозвіл, потрібно здати досить складний іспит, який триває дві години. Крім того, регулярно проходимо курси, практику у лікарнях.

«За добу я втрачав по чотири кілограми ваги»

- Коли Ви відчули, що можете лікувати людей?
- Коли я був маленьким, я бачив світ не таким, як інші. Але це я тільки зараз зрозумів, тоді думав, що всі бачать те саме, що я. Я багато знав наперед – що з людиною трапиться, скільки хто проживе. І дуже часто відгадував майбутні події. Щоразу, коли мої прогнози справджувалися, мені ставало дуже страшно. Бо я не знав, чи це я таке „накаркав”, чи тільки відгадав майбутнє. Тепер розумію, що я нічого не „накаркував”.
- Якщо Ви бачили майбутнє, то страшні випадки, мабуть, могли передбачити?
- У кожної людини є доля. І змінити її неможливо. Наша доля залежить не від діда чи баби, не від віщуна і не від самої людини. Вона залежить від Бога. І змінити долю людини не дано нікому.
- Ви ж допомагаєте людям зцілитися. Виходить, все ж змінюєте людську долю?
- Що таке метод біоенергоінформотерапії? Я зв’язуюся з інформаційним полем Всесвіту або Землі. Там є Книга життя. І у ній є все про кожного – скільки людина має жити, кого й коли зустріне, чим хворітиме. Я зчитую інформацію про людину. І якщо там написано, що Дударчук має допомогти, я допоможу. Якщо там немає мене, а є, наприклад, ім’я хірурга, то відправляю до фахівця. Як я це роблю – не питайте мене, я не знаю. Я просто звичайний раб Божий.
- Що Ви скажете про майбутнє нашої країни?
- Про розпад Союзу я знав, бо читаю передбачення Нострадамуса. І у Достоєвського було записано, що ця система проіснує 73 роки і 77 днів. Я дав обіт перед Богом, що якщо пророки і те, що я відчував, справдиться, я замовлю службу Божу за упокій пророків. І я її замовляв. Я відчуваю, що слов’янські народи все-таки
об’єднаються. Я розумію під цим Білорусь, Росію та Україну. І перед тим має об’єднатися православна церква. Адже Європа об’єднується. А що робимо ми? Ми йдемо до того, щоб розірвати Україну на чотири шматки – Крим, Захід, Схід та Центр. Ми котимося у прірву. Але ж ми сильні лише в єдності. І мусимо прийти до цього.

Смерть – це не кінець, а перехід в інший світ і вимір


- У своїх видіннях Ви бачите людей чи самі події?
- Я бачив багатьох видатних осіб, політиків – українських і російських, бачив Гітлера і Сталіна, і навіть Господа Бога, тричі – Матір Божу. Причому, дещо я бачу уві сні, дещо наяву. Якось прокидаюся і бачу – біля мене стоїть Божа Матір – дуже красива, у блакитній сукні. Коли я на неї подивився, у мене паралізувало один бік. А от Господа бачив уві сні, так само у снах бачив деякі ікони, Іоанна Хрестителя. І навіть бачив смерть.
- Більшість з нас боїться смерті…
- На моє переконання, не смерті треба боятися, а гріхів своїх. Бо це не кінець, це просто перехід в інший світ і вимір. Світи живих і тих, хто закінчив земне життя, існують паралельно, але не пересікаються.
- Ви людина віруюча?
- Так. Однак, хоч я сповідую православну віру, не відкидаю інші релігії. Вважаю, що усі релігії правдиві, кожна релігія – це дорога, яка веде до Господа Бога.
- Сьогодні багато різних цілителів, ворожок, віщунів. Чи можна їм вірити?
- Народна медицина, якою часто вони прикриваються, насправді нічого спільного з ними не має. Однак, вона, на жаль, дуже скомпрометована випадковими людьми, далекими від цілительства. Лікування отих віщунів зводиться до того, що нам все пороблено – як не сусідом, то знайомим, і тепер все те відробляти потрібно за гроші. Справді обдарованих людей в Україні небагато.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую