ye-logo.v1.2

Де отримати дозвіл на носіння зброї та довідку про несудимість?

Суспільство 4829
Центр працює за адресою вул. Західно-Окружна, 1.
Центр працює за адресою вул. Західно-Окружна, 1.. Фото: mia.km.ua

У Хмельницькому запрацював сервісний центр УМВС України. Ця інновація є експериментальною для вдосконалення та підвищення ефективності системи надання послуг МВС, створення доступних та зручних умов для реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб.

Упродовж місяця, з 1 до 31 грудня 2012 року, в обласному центрі на базі відділу РЕР ДАІ з обслуговування міста Хмельницького, Хмельницького та Волочиського районів УМВС України в області по вулиці Західно-Окружній, 1 громадяни одночасно зможуть отримати дозволи на носіння, зберігання зброї та продовження строку їх зберігання; отримати довідки про наявність або відсутність судимості; провести експертизи транспортних засобів; здійснити реєстраційно-екзаменаційні операції.

Як повідомляє ИВС України у Хмельницькій області, громадян обслуговуватимуть працівники підрозділів Управління Державтоінспекції області, Управління громадської безпеки, Управління інформаційно-аналітичного забезпечення та Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Хмельницькій області.

Центр обладнаний усім необхідним для зручності обслуговування населення та отримання громадянами будь-якої інформації про роботу даного сервісу. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую