ye-logo.v1.2
27 Жовтня, 2020

Лондонська мода на вулицях Хмельницького

Суспільство 2946

Поради стиліста Лілії Майорової. Якщо сани рекомендують готувати з літа, то гардероб модниці готують щосезону, не покладаючи ні рук, ні коштів, ні фантазії.

 Адже попереджена, значить готова зустріти кожен новий сезон у повному параді й відповідності до модних тенденцій. Адже завжди потрібен час для того, щоб озброїтись новими сукнями, френчами, пальтами, чобітками, шаликами, шапками (тощо), і вже у нових обладунках підкоряти серця чоловіків, і ловити на собі заздрісні погляди панянок.
Тижні високої моди на сезони весна-літо 2013 вже відгули чи не у всіх модних столицях Європи. На одному із них побувала відомий хмельницький стиліст Лілія Майорова і відразу, так би мовити, із самісінького подіуму, поділилася із читачами «Проскурівського телеграфу» новими тенденціями, яких варто дотримуватися хмельницьким модницям. Моделі нового сезону містять у собі дух елегантності: чіткі прямі лінії, в’язані вироби, яскраві кольори: синій, фіолетовий, зелений та вибілені пастельні тони. І хоч до нас, країн пострадянського простору, європейські тренди «доповзають» лише через два роки після того, як з’являються на лондонських та паризьких подіумах, все ж, бути в курсі модних тенденцій потрібно.

Одяг: шотландки, комбінезони та бабусина в’язка
Найбільший тренд наступного сезону, якщо рівнятися на провідних дизайнерів будинків моди – шотландський принт, комбінезони та пелерини. Останній елемент одягу буде дуже функціональним, адже пелерини не просто створюватимуть довершений образ, але й приховуватимуть зайві сантиметри на сідницях та стегнах. Щодо шотландського принта, то хоча б один аксесуар у цьому стилі мусить бути у кожної модниці: шалик, сумка, взуття, рукавички…
Кольорова гама в основі залишається та, що була модною у минулому сезоні, однак відтінки її дещо змінені. Теракотовий, який був на піку популярності минулого сезону і перейшов і у наступний, але у розбавлених та дещо вибілених відтінках. До речі, цей колір актуальний як в одязі, так і в волоссі. Яскравість не відійшла, лише стала стриманішою. У тренді залишилися насичені синій колір, зелений, під колір змії. Але наймоднішим у цьому сезоні буде спеціально розроблений колір турецького моря, так званий TQ, колір морської глибини.
«Лондонські будинки моди представили нам трикотажну колекцію «Батерфляй», у якій дуже багато в’язаних речей яскравих та вибілених кольорів, – розповідає Лілія Майорова. – Так звана в’язана філософія домінує у головних тенденціях цієї і навіть наступної зими. Тому модниці можуть або витягувати з бабусиних скринь светри, рукавиці та шарфи, або ж ще встигнути нав’язати собі різних теплих, а головне, модних речей. До речі, в’язане вбрання найкраще поєднуються у цьому сезоні із шкіряними речами. Вигідна ця тенденція особливо для брюнеток, бо поєднання чорної шкіри і яскравих синіх чи зелених в’язаних речей дуже ефектно виглядає. До того ж, в’язаними можуть бути не лише светри, пуловери чи шарфи, але й спідниці та сукні».
За словами стиліста, об’ємні в’язані речі, до прикладу, кофточки, мають бути недовгими, у формі дзвіночка та в поєднанні із звуженими брюками, такий собі стиль 60-х років. Не далеко втекла мода й на довжину спідниць. Актуальними наступного року будуть довгі та середньої довжини (два пальці нижче коліна) спідниці у формі дзвіночка.

Космічні стрижки, золота шкіра та «натурпродукт»
В цьому році буде «вибухова» мода на гривки: вони можуть бути різної довжини, структури, об’єму, у своєрідній космічній інтерпретації. До речі, короткі стрижки залишаються головним трендом сезону і навіть ті моделі, яким дизайнери забороняли стригтися, сміливо відрізають волосся і фарбують у найрізноманітніші кольори та відтінки.
«Рудий колір зараз дуже модний серед світської тусовки, – зізнається Лілія Майорова. – При фарбуванні волосся провідні перукарі рекомендують використовувати натуральні фарби, адже уся Європа зараз повернута у бік так званих людей LOHAS (Lifestyles Of Health And Sustainability). Ці люди полюбляють екологічний відпочинок, одяг, виготовлений із екологічних тканин. Значна частина колекції європейських дизайнерів спрямована саме на них, а значить ці, тенденції дуже швидко з’являться у нас».
Та поки у модних образах ще використовують не натуральні матеріали, то модниці можуть тішитися головним трендом серед аксесуарів – золотою шкірою, срібними елементами у зміїному стилі. Особливою популярністю вже користуються на Заході, і потроху починають з’являтися й у нас, накладні комірці розшиті різноманітними блискітками-шипами-камінням. Взагалі, серед аксесуарів модними будуть комірці у буржуазному стилі та суцільні блискучі у стилі космосу.
Мода на взуття кардинально не змінилася, і актуальною залишається танкетка, а також дизайнери модного дому Chanel знову вивели на пік популярності платформу.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую