ye-logo.v1.2

Хмельницький рятувальник визволив породіллю зі снігового полону

Суспільство 1793
Рятувальника тепер вважаються хрещеним батьком малюка.
Рятувальника тепер вважаються хрещеним батьком малюка.. Фото: mia.km.ua

Лейтенант міліції Сергій Гавель — дільничний інспектор міліції Хмельницького районного відділу УМВС України в Хмельницькій області на службовому автомобілі доставив 18-річну молоду жінку у пологовий будинок, де вона за годину народила здорового хлопчика.

Як повідомили в Управлінні МВС України у ХМельницькій області, працівник міліції в обідню пору з виклику повертався у райвідділ по засніженій трасі, коли побачив у кюветі автомобіль «Фольксваген Пасат». Дільничний інспектор одразу впізнав власника авто, який намагався самотужки відкинути сніг з-під коліс — неприємність спіткала мешканців села Богданівці, що серед інших шести входило до його території обслуговування.

Коли працівник міліції запропонував свою допомогу, селянин повідомив, що у його дочки, Іванни Кондратюк, ще вдома відійшли води та почались стрімкі пологи, тож їй терміново потрібно у лікарню.

Дільничний інспектор допоміг дівчині та її матері пересісти у свій автомобіль та щодуху помчав до обласного центру. А там — почалося! У годину пік міські вулиці вщент заповнені громадським та приватним транспортом, до того ж рух сповільнювався через сильний снігопад. Але перейми у жінки ставали дедалі частішими, тож коли інтервал між ними сягнув всього одну хвилину, міліціонер навіть вдався до швидкісних маневрувань у пробках.

На щастя, правоохоронець вчасно доправив породіллю прямо до приймального пункту Хмельницького пологового будинку, де Іванна менше ніж за годину народила сина Владислава.

Щаслива мама згадує, що у сніговому заметі простояла менше трьох хвилин, як під’їхав Сергій Гавель. Відтепер Іванна Кондратюк вважає свого дільничного інспектора міліції не тільки службовою особою, який першим прийде на допомогу, а й названим хрещеним батьком для свого малюка. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую