ye-logo.v1.2

У Хмельницькому вшанували жертв Голокосту

Суспільство 2778
Під час круглого столу.
Під час круглого столу.. Фото: khmelnytsky.com

До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, який відзначається 27 січня, було проведено круглий стіл із представниками музеїв та бібліотек міста Хмельницького й області.

Організатором виступив Хмельницький благодійний фонд "Хесед Бешт". Як повідомляє Хмельницька міська рада, метою зібрання стало ознайомлення працівників закладів з роботою музею «Пам’яті жертв Голокосту» при общинному центрі «Тхія», надання методичної та консультаційної допомоги працівниками музею з даної теми.
Екскурсію оновленою минулоріч експозицією музею «Пам’яті жертв Голокосту» провела менеджер з культурно-просвітницької та общинної роботи центру Надія Уфімцева, яка розповіла про методику подачі інформації про Голокост учням шкіл та інших навчальних закладів міста, які проходять факультативні та позакласні заняття в приміщенні музею, вивчаючи Голокост за освітньою програмою. За два роки роботи музею тут регулярно проводилися заняття для школярів, у яких взяли участь вихованці всіх шкіл міста.
Круглий стіл розкрив перед його учасниками нові можливості співпраці. За його результатами на травень 2013 року заплановано спільний навчальний захід для співробітників музеїв міста й області. З бібліотеками намітили низку заходів в розрізі теми "Визначні дати й події на Поділлі". 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую