ye-logo.v1.2

Талон чи доручення?

Суспільство 1063

Чи обов’язково при передачі прав іншій особі на користування транспортним засобом потрібно оформлювати тимчасовий реєстраційний талон?

Починаючи з 2002 року і до цьогорічної весни, оформлювати такий талон було обов’язковим. Зараз же діють два документи – тимчасовий реєстраційний талон і доручення. Про те, які переваги в оформленні цих документів, ми попросили розповісти начальника сектора реєстраційно-екзаменаційної роботи управління ДАІ УМВС України в Хмельницькій області Віктора Новицького.
«Доручення оформити простіше, – каже Віктор Миколайович. – Все можна зробити через нотаріальну контору. Тимчасовий реєстраційний талон видають підрозділи реєстраційно-екзаменаційної роботи управління ДАІ. Видача цих талонів проводиться як за місцем реєстрації транспортного засобу, так і за місцем реєстрації особи, на яку видається тимчасовий реєстраційний талон. Під час видачі цих талонів автомобілі перевіряються працівниками ДАІ: звіряються ідентифікаційні номери складових частин авто, перевіряють документи на авто, в автоматизованих базах перевіряють, чи автомобіль не знаходиться у розшуку, чи не значиться він у базі арештів. За результатами огляду в документах, які подаються на реєстрацію, роблять відповідну відмітку чи складають акт технічного огляду та вказується висновок фахівця. Тимчасовий реєстраційний талон видається на підставі заяви власника автомобіля або ж після видачі доручення. Видача цього талону коштує близько 200 гривень». 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую