ye-logo.v1.2

Привезіть своє авто на благословіння

Суспільство 981

25 липня католицька церква вшановує пам’ять Святого Христофора – покровителя мандрівників. Зазвичай, цього дня під час Божої служби відбу

Загалом же Святий Христофор – один з найвідоміших християнських святих, якого шанують і західна, і східна церкви. Він вважається покровителем мандрівників, автомобілістів та дорожньої поліції. Святого Христофора зараховують до 14 заступників у важких життєвих ситуаціях.
Легенда говорить, що до хрещення Христофор мав ім’я Репрев та через свій великий зріст працював переносником подорожуючих через брід. Одного разу, коли він переносив дитину, вона виявилася надзвичайно важкою. Репрев дізнався, що ця дитина – Христос, а велика вага дитини – це гріхи світу, які Він ніс. Подорожуючий Христос одразу охрестив Репрева там же, у річці, і відтоді він отримав нове ім’я – Христофор.
Святий Христофор став мучеником, що був обезголовлений за Христа і віру у Туреччині під час правління римського імператора Деція Траяна (правив у 249 - 251 роки). Храмові дерев’яні скульптури XIII століття зображують Святого Христофора із маленьким Христом на руках.
У православній церкві Святого Христофора вшановують 9 травня.


 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую