ye-logo.v1.2

У Ярмолинцях відремонтують спортзал

Суспільство 2298
Зал таки справді потребує ремонту.
Зал таки справді потребує ремонту.. Фото: adm.km.ua

На цьому в ході робочої поїздки у район наголосив голова облдержадміністрації.

Спортивна зала, будівництво якої завершено у 80-х роках, не експлуатується вже не один рік і потребує серйозного капітального ремонту. Діти з кількох класів одночасно змушені займатись у меншому залі. 

«На останньому розширеному засіданні Кабінету Міністрів України Президент Віктор Янукович ще раз наголосив, що у 2013 році максимум уваги потрібно приділити тим проектам, які пов’язані з розвитком дитини - це піднесення на новий рівень дошкільних навчальних закладів, приміщень для занять спортом, закладів позашкільної освіти. Окрім освічених кадрів нам потрібні здорові люди, а до здорового способу життя привчають з дитячого садочка, зі шкіл, де мають бути обладнані відповідні спортивні споруди. На жаль, на більшості територій області такі великі спортивні зали, які б надавали широкий спектр послуг, або відсутні, або в незадовільному стані», - сказав Василь Ядуха, оглядаючи стан спортивної зали №2 Ярмолинецького НВК. Про це інформує Хмельницька ОДА,

«В районному центрі практично немає жодної спортивної споруди, де б могли діти і дорослі проводити своє дозвілля. Тому ми вирішили провести детальний аналіз по кожному району. Де можливо, будемо ремонтувати спортивні зали, майданчики. Також в планах модернізувати майданчики біля шкіл і садочків - поставити перекладину, щит для гри в баскетбол тощо. Вивчимо загальну ситуацію, приймемо відповідні рішення», - підкреслив очільник краю.
Що стосується спортивної зали Ярмолинецького НВК, то після детального аналізу стану будівлі, буде підготовлена кошторисна документація. «У нас є в планах зробити тут сучасну спортивну залу, щоб були всі спортивні знаряддя, можна було займатися волейболом, баскетболом, міні футболом. Тут має буде сучасна спортивна споруда з усіма зручностями, якою б користувалися не тільки учні, а й дорослі. Сума потрібна немаленька, ми очікуємо від райдержадміністрації реальний кошторис і приступимо до роботи», - резюмував голова адміністрації. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую