ye-logo.v1.2
14 Грудня, 2019

«Коли весна приходить до вас?»

Наталя Сідова Суспільство 3903
Фото: Дмитра Скрипника та з архіву редакції

із цим запитанням кореспондент «Проскурівського телеграфу» звернулася до відомих хмельничан

 Оксана Піддубна, головний лікар Хмельницької міської інфекційної лікарні:
«В душі вона точно вже до мене прийшла. Сьогодні, 4 березня, я перший день як вийшла на роботу після відрядження. Хоч на дворі ще сніг лежить, скрізь хмари пробивається сонячне проміння, і це не може не радувати. З новими силами я повернулася до роботи, до колективу. У природи теж почався новий етап. Взагалі, дуже люблю цю пору року, адже навесні у моїй родині чимало свят. А ще саме в цей час ти починаєш будувати свої плани на майбутнє, а також продумуєш, що і як ти хочеш посадити».

Ірина Мерлені, олімпійська чемпіонка:
«Напевно, до мене весна ще не прийшла. На вулиці холодно, мокро, снігу ще чимало. Якщо чесно, мені більше подобаються та імпонують осінь з зимою. Осінь – за її червоне та золоте листя, напівоголені дерева. Зима – за снігові шапки на деревах та білий покрив на землі. Весни хочеться, але без якогось фанатизму. Чекаю приходу тепла, щоб з дітьми проводити більше часу надворі, щоб крос було зручніше бігати».

Євген Вікарчук, бізнесмен:
«Що за запитання?! Згідно графіку та календарю весна ще 1 березня прийшла! Ну, то й що, що сніг та похмуро? Ви згадайте, коли у перших числах березня було тепло та не було снігу?! Всьому свій час. Усі пори року люблю однаково, бо кожна з них гарна по-своєму. Тому для мене такого немає, щоб на весну чи літо більше чекати».

Слов’ян Воронецький, начальник управління праці, соціального захисту населення Хмельницької міської ради:
«Коли пролісок з’являється із землі, коли природа та усе живе пробуджується після тривалого сну, коли температура повітря поступово підвищується та струмки течуть, тоді і відчуваю, що прийшла весна. Нині ж весною ще тільки починає пахнути, тому її прихід я ще не помітив. Дуже подобається ця пора року, адже я – кандидат сільськогосподарських наук, тому у мене серце та душа радіють, коли починаються весняно-польові роботи: усе садиться-сіється, починає проростати із землі».

Андрій Мацейко, заступник генерального директора з питань радіомовлення Хмельницької обласної державної телерадіокомпанії «Поділля-центр»:
«Старі люди кажуть, що від першого числа треба два тижні відрахувати. Виходить, за старим стилем весна прийде 14 березня. Тому поживемо – побачимо. Вже потроху починають співати птахи, стає більше сонячних днів – отож, весна вже у дорозі, залишилося лише трохи зачекати».

Зоя Діденко, голова Хмельницького міського Товариства української мови імені Тараса Шевченка «Просвіта»:
«Для мене вона приходить разом із Шевченківськими днями – 9-10 березня. Весну люблю, коли вже зійшов брудний сніг, дерева вкриваються квітом, саме такою вона мені до вподоби. А моя найулюбленіша пора року – осінь. Процитую Шевченка: «Ми восени такі похожі хоч капельку на образ Божий». Це час для аналізу та підбиття підсумків. Я живу у Гречанах, тому восени люблю через парк ходити пішки на роботу до Народного дому «Просвіти», дивитися на опале листя».

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую