ye-logo.v1.2

СМС-запитання. Право на пільговий проїзд

Суспільство 2952
Фото: kudapostupat.by

“У моєї дитини є посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, і проїзд у транспорті був пільговим. Але з січня квиток по посвідченню вже не продають.

Кажуть, що всі їдуть із навчання, і немає місць. Квиток доводиться купувати за повну вартість. Дитина навчається в іншому місті. Куди з цим питанням можна звернутися?”.
Як повідомили у ТОВ “Хмельницьктранс”, усе залежить від конкретної ситуації. Якщо пільговий квиток не хочуть продавати у касі автостанції, потрібно звернутися у “Хмельницьктранс” (м. Хмельницький, вул. Пилипчука, 6), вказавши усю необхідну інформацію: автостанцію, маршрут, час відправлення автобуса тощо.
Якщо ж квиток на пільговий проїзд не дає водій (перевізник), то слід звертатися у облдержадміністрацію, яка заключає договори з перевізниками, або у Головтрансінспекцію — контролюючий орган, який може притягнути перевізника до відповідальності.
Як порадили у “Юридичній клініці” Хмельницького університету управління і права, можна скласти акт про порушення за підписами свідків, у якому міститиметься інформація про дату, місце, час порушення. Свідками можуть бути навіть батьки дитини.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую