ye-logo.v1.2

У Хмельницькому районі продали право оренди трьох водойм за сотні тисяч гривень

Економіка 6262
Вартість права оренди става в Іванківцях зросла в десятки разів
Вартість права оренди става в Іванківцях зросла в десятки разів. Фото: prozorro.sale

Водойми передають в оренду на території Розсошанської та Заслучненської громад, що у Хмельницькому районі.

У двох громадах Хмельницького району провели торги з продажу права оренди на водойми, які можна використовувати для риболовлі. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Зокрема, Розсошанська сільська рада провела торги з продажу права оренди на дві водойми. Мова йде про передачу в оренду земельної ділянки водного фонду з цільовим призначенням "для рибогосподарських потреб" загальною площею 61 гектар. Став находиться за межами села Михайлівка.

Стартова вартість права оренди становила 185,4 тисячі гривень.

Став розташований за межами села Михайлівка. Фото: Prozorro.sale

На торги прийшли двоє учасників. Так, Лісков Дмитро Дмитрович запропонував за право оренди ставу 210 тисяч гривень. Але переможцем аукціону стала Пасічник Леся Ігорівна, яка запропонувала 510 тисяч гривень.

Крім того Розсошанська сільська рада провела торги щодо продажу права оренди земельної ділянки водного фонду з цільовим призначенням "для рибогосподарських потреб" загальною площею 5,7 гектара.

Ще один ставок розташований за межами села Іванківці. Фото: Prozorro.sale

Цей став розташований за межами села Іванківці. Стартова вартість права оренди становила 17427 гривень. На торги прийшли шестеро учасників, з яких троє мають прізвище Мендрик. Мендрик Мар'яна Анатоліївна запропонувала 400 тисяч гривень за право оренди, друга за ціною пропозиція у Мендрик Ярослава Анатолійовича, який запропонував 56 тисяч 500 гривень.

Ще одні торги провела Заслучненська сільська рада. Мова йде про продаж права оренди земельної ділянки водного фонду площею 25 гектарів для рибогосподарських потреб. Водойма знаходиться за межами села Трудове.

Водойма за межами села Трудове. Фото: Prozorro.sale

Термін оренди для всіх водойм, по яких пройшли торги, десять років. Угода може бути підписана після того, як переможці торгів сплатять запропоновані суми.

Раніше сайт “Є” ye.ua писав, що далеко не завжди переможці аукціонів сплачують запропоновані суми.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую